X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як купувати на Tmall

Tmall.Com (Tmall) є поділ знаменитої платформи Taobao. Назва нового сайту продажів розшифрував як Taobao Mall. Інтернет-магазини неможливо без Taobao, оборот Інтернет-платформи перевищила 15 000 000 000 доларів США. на рік. Тим не менш, він також має свої недоліки, такі як алгоритм роботи: користувач для користувача. В результаті, буквально будь-яка людина може продати свої товари на Taobao, а Ціна і якість одягу може бути набагато нижче ринкових стандартів.

Нова одиниця була створена з урахуванням проблем “великого брата”, його товарів, пропонованих юридичними особами, алгоритм роботи змінився: бізнес для користувача. Продавець безпосередньо виробник або дилер діє на офіційних умовах. Для реєстрації на сайті продавець повинен пройти чек, надати пакет документів і сертифікати якості товару. Недобросовісні продавці були weded природно. На сайті представлені світові бренди і сумлінні виробники якісного одягу.

Які бренди зареєстровано в Tmall:

 •         Prada
 •         Versache
 •         Adidas
 •         Acer
 •         Samsung
 •         Asus
 •         Lenovo
 •         Philips
 •         Canon та інших гігантів світу.

Крім одягу, користувач може придбати техніку, господарські товари, косметику, гаджети та багато іншого. Фірмові предмети часто коштують менше, ніж у офіційних магазинах.

Прості кроки, щоб зробити покупку в Tmall

Китайська є головною перешкодою для реєстрації угоди громадянами інших країн світу. Навіть Англійська версія ще не була розроблена китайськими експертами. Єдиний спосіб розібратися в навігації по сайту полягає у використанні браузера Перекладач в Google Chrome.

Решта сайту дуже схожа на свого власника Taobao:

 1. Якщо ви зареєстровані в Taobao, ви авторизовані в системі, не перереєструйтеся.
 2. Фільтри пошуку аналогічні тим, на Taobao. Пошук спрощується тим, що всі сховища автентифіковані, пропоновані товари сертифіковані і відповідають світовим стандартам якості.
 3. Оплата і доставка також проводиться, як і в Taobao. Слід враховувати, що всі ціни перераховані тільки юанів.
 4. Попередньо запитайте продавцю, як доставка буде здійснюватися. Краще, якщо ви говорите по-китайськи. Ця проблема закрита для клієнтів-покупців. Доставка здійснюється за фіксованою ціною в найкоротші терміни.

Насправді, ви працюєте з сайтом, як і в Taobao, тільки зараз ви не співпрацюємо з користувачами системи, але з офіційними представниками виробників і компаній-дилерів. Фахівці TOPCARGO чудово знають китайську мову, допоможуть досягти найкращих умов для придбання товарів у Китаї. Професійний підхід і багаторічний досвід дозволяють організувати доставку в найкоротші терміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01