language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як прибрати предмети, людей (зайві об’єкти) з фотографії на iPhone

  Розвиток сучасних технологій дозволяє істотно спростити обробку фотографій на смартфонах. Не обов’язково кожне фото завантажувати на ПК для використання фотошопу, поверхневу обробку можна провести на iPhone буквально парою тапов по екрану.

  За замовчуванням в смартфоні немає додатків, які б дозволили провести обробку фотографій, в тому числі видалити зайві предмети на них. Для цього необхідно завантажити сторонній софт. При створенні подібних додатків, використовуються розумні алгоритми, які дозволяють перетворити фотографію незалежно від дати її зйомки.

  Додатків для ретуші TouchRetouch

  Для початку варто виділити TouchRetouch. Додаток платне, але його вартість в App Store не перевищує пари сотень рублів і воно цілком виправдовує свою ціну. У TouchRetouch вбудовано кілька інструментів, в тому числі і видалення предметів. З його допомогою можна:

  • усунути недоліки шкіри;
  • видалити в кадрі сторонніх людей і тварин та інше.

  Додатково для прикраси кадру використовується інструмент «клонуючий штамп», який усуває недоліки на фото за рахунок копіювання виділених вдалих моментів і вставляючи їх на місце, яке необхідно відретушувати. Також можна видаляти зайві лінії на фото, наприклад дроти або кабелі, досить просто провести по ним пальцем. При цьому не потрібно виділяти всю лінію на екрані, необхідно відзначити тільки частина кабелю, а додаток розпізнає інше і видалить її. З цим завданням TouchRetouch справляється на 99%.

  Щоб видалити зайвих людей або предмети на кадрі, необхідно:

  • відкриваємо додаток і вибираємо серед інших файлів той, який необхідно обробити;
  • збільшуємо на фото область, яку необхідно відретушувати або видалити;
  • для обробки вибираємо інструмент «видалення об’єктів», він запропонує виділити область для видалення і необхідно за допомогою кисті зафарбувати ту частину фото, яку необхідно видалити і натискаємо «Далі».

  В результаті зайві об’єкти просто видаляються з кадру. Якщо залишилися якісь недоліки, їх легко можна усунути за допомогою інструменту заново. При необхідності, можна повернути зміни за допомогою кнопки «Назад». Після всіх змін можна зберігати фото в папці з іншими файлами

  Використовуємо для видалення Bye Bye Camera

  Другий додаток для смартфонів, яке також відмінно справляється з видаленням зайвих об’єктів – Bye Bye Camera, воно було спеціально розроблено для видалення людей з фото випадково потрапили в кадр. Використання самонавчального алгоритму дозволяє відмінно справлятися з цим завданням.

  Штучний інтелект під час аналізу знімка виявляє контур людини не тільки видаляє його, але і автоматично домальовує фон задній фон. Таким чином можна отримати фото, на якому присутній тільки та людина, яка нам потрібна. Алгоритм працює настільки добре, що дозволяє видаляти всіх людей і на пейзажному фото.

  Єдина проблема, з якою можна зіткнутися – тінь, яка залишається навіть після ретуші. Варто також бути готовим до того, що з видаленням тварин і птахів алгоритм вже не справляється.

  На вибір в апп стор присутні кілька додатків для ретуші кадру, але зазначені справляються з поставленим завданням найкраще

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01