X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як редагувати відео на iPhone

Кожен випуск iPhone радує користувачів з усього світу. Якісна збірка і відмінна програмна добірка використовується в кожному смартфоні Apple. Саме вони дозволяють редагувати відео з максимальним комфортом, необхідно тільки підібрати найбільш підходяще додаток. Адже за замовчуванням необхідна програма відсутня, але магазин App Store пропонує широкий вибір програм для обробки, в тому числі і безкоштовних.

Як вирізати кадр з відео або розбити його по кадрам

З цим завданням відмінно справляється такий додаток, як Video Crop. Досить просто завантажити його з магазину і відкрити. Після необхідно натиснути на знак «обрізка», розташований прямо на робочій панелі. Додаток запросить доступ до медіатеці смартфона, для стабільної роботи його необхідно відкрити.

Вибираємо відео зі списку, яке необхідно обрізати і натискаємо на галочку, що підтверджує наш вибір. Потім необхідно вибрати один із запропонованих видів обрізки і переміщаємо рамку в тому місце відео, де необхідна розкадровка.

Потім починаємо відтворення за допомогою спеціального значка, щоб перевірити як виглядає окремий вид обрізки і зберігаємо якщо задоволені результатом. Вибираємо збереження щоб зберегти відео в цьому додатку і будь-якому іншому, вибравши кнопку «Ще».

Як розгорнути відео

Щоб привернути ролик в iPhone необхідно скористатися сторонніми додатками. Одне з таких – Rotate and Flip, крім розвороту, можна використовувати інший набір функцій. Щоб привернути ролик в додатку, необхідно дотримуватися наступного порядку дій:

 • відкриваєте додаток, натискаєте на значок «відео» і вибираєте зі списку файл для обробки;
 • надаємо доступ для додатка до всіх файлів і папки з фото;
 • використовуючи панель інструментів редагуємо відео – його можна дзеркально відобразити, перевернути вертикально або горизонтально або повернути під кутом в 90 градусів.

Як обрізати відеоролик

Для цієї операції немає необхідності у використанні сторонніх програм. Необхідно використовувати інструменти, які доступні в додатку «Фото» та розташованих на робочій панелі.

Як накласти музичний супровід

Найпростіше цю операцію робити, використовуючи додаток iMovie. Але, щоб використовувати певний трек, його необхідно попередньо зберегти в пам’яті смартфона, в іншому випадку нічого не вийде, файли з захисту не будуть зчитуватися.

Щоб накласти музику, для початку відкриваємо папку в медіа файлами і вибираємо необхідний ролик. Натискаємо кнопку «Змінити» і додаток iMovie для проведення операції. У самому додатку натискаємо символ ноти на екрані і вибираємо зі списку файлів трек, який необхідний для операції. Щоб вибрати певний момент пісні, перетягуємо бігунок з самого початку або на середину. Якщо у оригінального ролика вже є звуковий супровід, його можна відключити натиснувши значок з динаміком і зберігаємо готовий ролик. Після закінчення операції, оригінальний ролик буде замінений, тому якщо його необхідно повернути, зміни відкотити можна вибравши наступну комбінацію клавіш «Фото», потім функцію «Змінити» і «Повернути» і початковий відеоролик повернеться без змін.

Список операцій далеко не повний, використовуючи відповідний софт можна здійснювати різні операції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01