X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як рекламувати товари з Китаю?

Навіть найякісніший товар приречений на низькі продажі без відповідної реклами. Але не існує універсального способу для будь-якого бізнесу. Рекламна стратегія повинна будуватися на особливостях конкретного магазину з урахуванням його спеціалізації і цільової аудиторії. Компанія Topcargo підготувала варіанти реклами, з якими ваша доставка товарів з Китаю в Україну точно буде успішною!

Доставка товару з Китаю і способи її реклами

Яскраве і стильне оформлення магазину. Красива велика вивіска і правильно оформлена вітрина самі по собі служать відмінною рекламою вашого бізнесу. Подумайте над тематичними прикрасами до свята. Наприклад, взимку можна прикрасити дерева і повісити безліч гірлянд і ліхтариків біля входу, це створить атмосферу свята і виділить на тлі ряду будівель на вулиці.

Роздача листівок та буклетів. Давно відомий і дієвий метод реклами. Її можна поєднати з демонстрацією продукції. Цей спосіб буде дуже ефективним, якщо ваш товар не широко відомий і далеко не використовували його, наприклад як ховерборд. Можна не тільки демонструвати товар, але і здавати його в оренду. Для демонстрації вибирайте людне місце, бажано туристичне, починайте рекламну акцію під час якогось масштабного свята або фестивалю.

Бартер. Надайте товар в якості призів. Натомість організатори можуть розмістити ваші рекламні плакати на видному місці і кілька разів згадати про сприяння в ході заходу.

Акції, знижки, бонуси. Для додаткового залучення уваги до акції, розмістіть її умови на сайтах, які збирають добірки знижок в різних містах.

Реклами в інтернеті. Один з найдієвіших способів – банери. Умови оплати банерів в основному діляться на три типи: за час розміщення на сайті, за перегляди банера, за кліки на нього. Ціна також залежить від того статичний чи банер чи ні.

Реклама в соціальних мережах. Підберіть цільову аудиторію по важливим для вас критеріям, починаючи від місця проживання і закінчуючи інтересами, тоді доставка вантажів з Китаю окупиться, якою б високою була її ціна.

Саму соціальну мережу для реклами потрібно вибирати, грунтуючись на особливостях вашого товару. Автомобільні запчастини добре рекламувати в мережі ВКонтакте, одяг – в інстаграме, подарункові набори до свята – на ютубі.

Контекстна реклама. Краще рішення для просування вашого бізнесу в Україні – контекстна реклама в Яндексі і Гуглі. ЯндексДірект і GoogleAdwords зможуть залучити великий потік трафіку на ваш сайт. Чи працюєте над підвищенням конверсії і вас чекає успіх!

Запланувавши бізнес-план, в тому числі і рекламу, не затягуйте з замовленням доставки. Головне, вибрати надійну компанію. Наприклад, Topcargo відрізняється досвідом на ринку більше 5 років і може гарантувати, що доставка товару з Китаю оптом прибуде вчасно!

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01