X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Як рекламувати товари з Китаю?

Навіть найякісніший товар приречений на низькі продажі без відповідної реклами. Але не існує універсального способу для будь-якого бізнесу. Рекламна стратегія повинна будуватися на особливостях конкретного магазину з урахуванням його спеціалізації і цільової аудиторії. Компанія Topcargo підготувала варіанти реклами, з якими ваша доставка товарів з Китаю в Україну точно буде успішною!

Доставка товару з Китаю і способи її реклами

Яскраве і стильне оформлення магазину. Красива велика вивіска і правильно оформлена вітрина самі по собі служать відмінною рекламою вашого бізнесу. Подумайте над тематичними прикрасами до свята. Наприклад, взимку можна прикрасити дерева і повісити безліч гірлянд і ліхтариків біля входу, це створить атмосферу свята і виділить на тлі ряду будівель на вулиці.

Роздача листівок та буклетів. Давно відомий і дієвий метод реклами. Її можна поєднати з демонстрацією продукції. Цей спосіб буде дуже ефективним, якщо ваш товар не широко відомий і далеко не використовували його, наприклад як ховерборд. Можна не тільки демонструвати товар, але і здавати його в оренду. Для демонстрації вибирайте людне місце, бажано туристичне, починайте рекламну акцію під час якогось масштабного свята або фестивалю.

Бартер. Надайте товар в якості призів. Натомість організатори можуть розмістити ваші рекламні плакати на видному місці і кілька разів згадати про сприяння в ході заходу.

Акції, знижки, бонуси. Для додаткового залучення уваги до акції, розмістіть її умови на сайтах, які збирають добірки знижок в різних містах.

Реклами в інтернеті. Один з найдієвіших способів – банери. Умови оплати банерів в основному діляться на три типи: за час розміщення на сайті, за перегляди банера, за кліки на нього. Ціна також залежить від того статичний чи банер чи ні.

Реклама в соціальних мережах. Підберіть цільову аудиторію по важливим для вас критеріям, починаючи від місця проживання і закінчуючи інтересами, тоді доставка вантажів з Китаю окупиться, якою б високою була її ціна.

Саму соціальну мережу для реклами потрібно вибирати, грунтуючись на особливостях вашого товару. Автомобільні запчастини добре рекламувати в мережі ВКонтакте, одяг – в інстаграме, подарункові набори до свята – на ютубі.

Контекстна реклама. Краще рішення для просування вашого бізнесу в Україні – контекстна реклама в Яндексі і Гуглі. ЯндексДірект і GoogleAdwords зможуть залучити великий потік трафіку на ваш сайт. Чи працюєте над підвищенням конверсії і вас чекає успіх!

Запланувавши бізнес-план, в тому числі і рекламу, не затягуйте з замовленням доставки. Головне, вибрати надійну компанію. Наприклад, Topcargo відрізняється досвідом на ринку більше 5 років і може гарантувати, що доставка товару з Китаю оптом прибуде вчасно!

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13