X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Як розрахувати обсяг вантажу за кілька хвилин?

box_from_chinaОдним з головних критеріїв підрахунку вартості доставки є обсяг вантажу. Також, цей показник дуже важливий при виборі транспорту для доставки карго Китай Україна. Наприклад, якщо потрібно доставити великий обсяг вантажу і немає жорстких часових рамок, то краще вибрати контейнерні перевезення. Але у багатьох початківців бізнесменів викликає утруднення підрахунки обсягу, особливо нестандартного розміру. Дізнайтеся, як спростити цей процес:

Калькулятор обсягу авіа карго

Цей спосіб підходить для вантажів правильної форми і відрізняється економією часу. Спочатку потрібно підрахувати обсяг одного вантажного місця, для цього потрібно помножити довжину, ширину і висоту однієї коробки. Потім, помножте отримане число на загальну кількість коробок.

Наприклад, висота становить 0,5 м, ширина – 0,9 м, довжина – 0,6 м. Обсяг виходить 0,27 м³. Потім потрібно помножити число, що вийшло на загальну кількість коробок (0,27 м³ на, припустимо, 300 коробок – виходить 81 м³).

Знаючи загальний обсяг можна не тільки вибрати саме підходящий спосіб для доставки карго Китай, але і підрахувати її вартість.

Розрахунок обсягу нестандартного вантажу

Але не завжди вантаж можна ідеально виміряти прямими лінійними вимірами. Наприклад, якщо ви перевозите дивани з Китаю або ж міні-фонтани для саду і так далі. В такому випадку вам потрібно дізнатися виміри найбільш широкого місця, висоту (від верхньої точки і до низу), висоту потрібно вимірювати перпендикулярно ширині в найбільшій точці.

Так само, як і в першому випадку, множимо показники, потім підраховуємо загальний обсяг усіх товарів. Потім цей показник множать на коефіцієнт, який враховує щільність товарів в одному ящику. Найчастіше коефіцієнт дорівнює 1,3, але враховуйте те, що він є індивідуальним для кожного виду товару та транспортного засобу, тому варто уточнити його у консультанта обраної карго-компанії.

Після розрахунку обсягу вантажу, потрібно правильно вибрати компанію, яка зможе доставити його в ідеальному стані. Для цього добре підходить Topcargo – компанія з багаторічним досвідом і безліччю приємних відгуків від вдячних клієнтів. Карго доставка більше не буде проблемою!

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13