X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як розрахувати обсяг вантажу за кілька хвилин?

box_from_chinaОдним з головних критеріїв підрахунку вартості доставки є обсяг вантажу. Також, цей показник дуже важливий при виборі транспорту для доставки карго Китай Україна. Наприклад, якщо потрібно доставити великий обсяг вантажу і немає жорстких часових рамок, то краще вибрати контейнерні перевезення. Але у багатьох початківців бізнесменів викликає утруднення підрахунки обсягу, особливо нестандартного розміру. Дізнайтеся, як спростити цей процес:

Калькулятор обсягу авіа карго

Цей спосіб підходить для вантажів правильної форми і відрізняється економією часу. Спочатку потрібно підрахувати обсяг одного вантажного місця, для цього потрібно помножити довжину, ширину і висоту однієї коробки. Потім, помножте отримане число на загальну кількість коробок.

Наприклад, висота становить 0,5 м, ширина – 0,9 м, довжина – 0,6 м. Обсяг виходить 0,27 м³. Потім потрібно помножити число, що вийшло на загальну кількість коробок (0,27 м³ на, припустимо, 300 коробок – виходить 81 м³).

Знаючи загальний обсяг можна не тільки вибрати саме підходящий спосіб для доставки карго Китай, але і підрахувати її вартість.

Розрахунок обсягу нестандартного вантажу

Але не завжди вантаж можна ідеально виміряти прямими лінійними вимірами. Наприклад, якщо ви перевозите дивани з Китаю або ж міні-фонтани для саду і так далі. В такому випадку вам потрібно дізнатися виміри найбільш широкого місця, висоту (від верхньої точки і до низу), висоту потрібно вимірювати перпендикулярно ширині в найбільшій точці.

Так само, як і в першому випадку, множимо показники, потім підраховуємо загальний обсяг усіх товарів. Потім цей показник множать на коефіцієнт, який враховує щільність товарів в одному ящику. Найчастіше коефіцієнт дорівнює 1,3, але враховуйте те, що він є індивідуальним для кожного виду товару та транспортного засобу, тому варто уточнити його у консультанта обраної карго-компанії.

Після розрахунку обсягу вантажу, потрібно правильно вибрати компанію, яка зможе доставити його в ідеальному стані. Для цього добре підходить Topcargo – компанія з багаторічним досвідом і безліччю приємних відгуків від вдячних клієнтів. Карго доставка більше не буде проблемою!

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01