X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як уникнути замовлення неякісного товару з Китаю?

Навколо товарів з Китаю до сих пір існує величезна кількість стереотипів, зокрема – про низьку якість. Звичайно ж, ярличок “Made in China” дійсно колись був стовідсотковим маркером того, що річ тривалого періоду його невикористання або того, що вона є аналогом іншого продукту – хоч одягу, хоч побутової техніки. Зараз же все інакше. Світові корпорації переносять свої виробництва в Китай, китайські дизайнери конструюють прекрасний одяг і не одними репліками живий Китай. Проте, багато бізнесменів досі стикаються з тим, що замовляється один товар, а приходить інший – начебто і потрібні, але не з тією якістю, яке було заявлене. Як уберегтися від такої ситуації і як уникнути замовлення неякісних товарів з Китаю? Розповімо в цій статті.

Як уникнути замовлення неякісного товару з Китаю?

Перші превентивні заходи для того, щоб уберегтися від такої ситуації варто дотримати ще перед здійсненням першого замовлення. Наприклад, обов’язково необхідно зажадати сертифікати якості. Якщо їх немає – то це тривожний дзвіночок і купувати товар у такого постачальника точно не потрібно.

Крім ознайомлення з сертифікатами якості, важливо виробити спільний огляд товару. Це ви можете зробити вже при його отриманні

Загальний огляд включає в себе ретельний візуальний огляд кожного елемента товару на предмет його відповідності заявленому зразку. Він призначений для виявлення естетичних вад і зовнішніх дефектів. А саме, виявлення слідів від ударів, відсутність будь-яких частин або комплектуючих, наявності іржі, знебарвлення, візуального невідповідності стандартам, зазначеним на зображеннях раніше, гострих країв і задирок, неякісної друку логотипів, неправильної конструкції, маркування, упаковки тощо.

Спеціальна інспекція відноситься до розряду більш складних випробувань, які виробляються на невеликій вибірці із загальної кількості товару.

Ці тести призначені для перевірки критичної безпеки і виявлення функціональних дефектів, які можуть призвести до поломки продукту і в підсумку вплинути на думку кінцевого споживача про продукт. І це дуже важливо з’ясувати до того, як товар потрапить, безпосередньо, до споживача. Звичайно деякі продукти можуть бути протестовані тільки в спеціальних умовах, а деякі види тестів можуть бути проведені тільки в лабораторних умовах з використанням складного обладнання. Тим не менш, є тести з розряду спеціальної інспекції, які підходять практично для будь-якого продукту, який виробляється в Китаї.

Тестування основних функцій. Тестуванням основних функцій як мінімум декількох зразків товару не можна нехтувати. Перевіряйте продукт так, як ніби ви – кінцевий покупець. Включаємо, вимикаємо, тестуємо функції, робимо пробні використання товару. І тільки тоді, коли ви переконалися в тому, що товар належної якості – можна оплачувати.

Крім усього іншого, крім того, що ви можете ретельно оглядати товари і вимагати у постачальників сертифікати якості, обов’язково застрахуйте своє замовлення. І обов’язково домовляйтеся з постачальниками про умови, зобов’язуючих постачальника повернути гроші або замінити товар, якщо його якість не відповідає заявленому раніше.

Самостійно проводити всі тести і огляди, звичайно ж, зовсім необов’язково, краще, якщо цим будуть займатися підрядники, або ж посередники – як безпосередньо, на території Китай, так і по прибуттю товару в Україну.

Посередники: як вони можуть допомогти в перевірці якості товару?

Якщо ви хочете надійно вберегти себе і свій бізнес від придбання неякісного товару, а отже – збитків, то ми дуже радимо вам почати роботу з Китаєм з пошуку грамотних і досвідчених посередників. У різних галузях бізнесу посередники можуть бути зайвою ланкою, але тільки не в тих випадках, коли вам необхідні постачальники з Китаю. Китай – хоч і надзвичайно вигідний регіон для закупівель, але все ж, досить складний: зі своїми особливостями менталітету, контролю якості, навіть з мовою, спілкування на якому важко для європейців. І саме посередники зможуть для вас знайти дійсно добросовісних постачальників з якісним товаром, організувати доставку, оцінити відповідність товару заявленим при замовленні параметрами. Все це зможуть зробити для вас фахівці компанії Topcargo. Підбір товарів, постачальників, швидка і безпечна доставка, демократична цінова політика, обов’язковий контроль якості товарів, – все це у нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01