X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як в Telegram знаходити геочати, змінювати іконку програми і додавати людей, яких немає в контактах

Мессенджер Telegram користується все більшою популярністю серед користувачів з усього світу. Це сприяє розвитку додатки, появи безлічі різних функцій, що спрощують роботу. За останні кілька тижнів з’явилося кілька оновлень, які суттєво полегшують роботу месенджера.

Працюємо з геочатамі

Поява геочатов дозволило по новому подивитися на роботу месенджера. При роботі цієї функції можна переглядати різні публічні групи, з їх прив’язкою до конкретного місця розташування на карті. Буквально кілька місяців тому чати створювалися переважно за спільними інтересами різних користувачів, тепер же групи можуть створювати в залежності від місця перебування. Часто в одну групу збираються жителі одного житлового комплексу для обговорення проблем благоустрою загальної площі, вибори консьєржа та багато іншого.

Позиціонування на карті дозволяє знайти як чати, активні поруч з вами, так і людей, з якими можна почати бесіду за рахунок близького розташування. Подібна функція використовується в багатьох додатках для знайомств. Реалізувати цю функцію можна в такий спосіб – заходимо в «Контакти» і вибираємо пункт «Знайти людей поруч». Після його активації ви можете як знайти групи або людей, розташованих поруч з вами, так і створити власний чат грунтуючись на актуальних координатах. При цьому брати участь і обмінюватися інформацією в чатах можна буде і після, незалежно подальшого розташування.

Міняємо іконку програми

Можливість зміни іконки програми або чату з’явилася в одному з останніх оновлень. Щоб вибрати інше зображення, необхідно для початку відкрити «Налаштування», потім вибрати пункт «Оформлення» і змінити іконку на більш привабливий варіант.

Додаємо новий контакт

Додати новий контакт до наявних в месенджері Telegram зовсім не важко. Для цього необхідно перейти у вкладку «Контакти» в головному меню і тапнуть по значку «+», який розташований у верхньому правому куті. Вам необхідно ввести не тільки номер телефону, але і дані абонента, його ім’я і прізвище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01