language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як вибрати рибальську котушку

  У багатьох країнах великим попитом користуються рибальські котушки, виготовлені в Китаї. Свою популярність китайські виробники отримали завдяки високій якості продукції, що виготовляється, а також її відносно низькій вартості (у порівнянні з європейськими та американськими виробниками).

  Котушки для риболовлі з Китаю набувають не тільки новачки і досвідчені любителі, а й професіонали.

  Різновиди котушок для спінінга

  Всього існує три основних види, на які можна розділити котушки для спінінга:

  • мультіплікаторних моделі,
  • безінерційні котушки,
  • інерційні котушки.

  Мультиплікаторні котушки не користуються великим попитом через їх вузької спрямованості. Інерційні снасті також не особливо популярні, так як у них немає жодних переваг перед безінерційний снастями. Безінерційні котушки дозволяють здійснювати вилов різної риби різними способами в різних водоймах. Саме тому вони популярні не тільки серед наших співвітчизників, а й серед рибалок інших країн.

  Важливі параметри котушок для спінінга

  Вибираючи котушку, необхідно враховувати ряд характеристик, які вкрай важливі під час риболовлі.

  Вага котушки

  Багато виробників прагнуть зменшити вагу котушок за рахунок застосування міцних, але в той же час легких матеріалів. До таких матеріалів відносяться полімерні сплави, алюміній, титан і ін. Але сподіватися на те, що котушка буде одночасно і потужною, і легкою не варто.

  Розміри котушки

  Від габаритів котушки залежать силові показники снасті. Якщо ви підшукуєте оптимальну за розмірами котушку, яка підійде для риболовлі на наших водоймах (де в основному водиться не крупніше риба) і для використання легких приманок, слід звернути увагу на конструкцію розміром 1.000-2.500.

  Лесоемкостью

  Це дуже важливий параметр, від якого залежить кількість волосіні, яке поміщається на шпулі. Часто виробники також вказують діаметр волосіні.

  Система підшипників

  Багато в чому довговічність снасті залежить саме від цієї системи. Також вона впливає на наявність люфту і м’якість ходу. У сучасних моделях використовується близько десятка кулькових підшипників. Але найбільш важливими з них є ті, які розташовані в ролику-укладивателе волосіні і в центральній осі котушки.

  Доставка котушок з Китаю

  Якщо ви шукайте компанію, яка візьме на себе спілкування з продавцями, а також оформлення всіх необхідних митних документів, Topcargo – це те, що вам потрібно! Це логістична компанія, яка займається міжнародною доставкою вантажу. Фірма забезпечує безпечне транспортування продукції, а також надає послуги зберігання вантажу на складі, а також послугу навантаження і вивантаження товару.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01