X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як вибрати сабвуфер і правильно його підключити

Кожен, хто любить дивитися фільми і слухати музику вдома, розуміє наскільки важливий якісний звук. Повноцінна аудіосистема обов’язково включає в себе сабвуфер. Він відповідає за низькочастотні звуки, просто кажучи – баси. У продажу можна знайти вже готові системи, які оснащуються сабвуфером або ж придбати його окремо, щоб підключити до вже існуючої.

Щоб правильно підключити сабвуфер необхідно врахувати деякі нюанси, про які розповість ця стаття.

Чому сабвуфер необхідний?

Можливість стереопари виробляти низькочастотні звуки безпосередньо залежить від їх габаритів. Чим більше і масивніше корпус, тим краще ефект. У той же час такий принцип не дуже комфортний. Масивні і габаритні колонки займають занадто багато місця і можливості по їх зручною розстановки в приміщенні сильно обмежуються. Щоб зменшити габарити колонок, але при цьому не втратити низькі частоти стали застосовувати сабвуфер. Найбільшого поширення набули системи 2.1, 5.1, 7.1 і 9.1. Де перше значення вказує на кількість каналів, а друге на наявність сабвуфера.

Таким чином компактні колонки можна зручно розмістити в різних куточках приміщення. Розміщуються вони на стіні, на підлозі і т.д. Колонки не займають багато місця і відносно легкі. У той же час габаритний і більш важкий сабвуфер можна розмістити в будь-якому зручному місці, де він не стане заважати. Як показують дослідження, людське вухо сприймає баси однаково, незалежно від місця розташування їх джерела.

Нюанси підключення сабвуфера

Як правило, низькочастотні колонки, інакше кажучи – сабвуфери, оснащуються вихідними роз’ємами типу RCA. Такі роз’єми дозволяють без праці підключати активні сабвуфери. Це найбільш простий спосіб підключення підсилювача, необхідний тільки кабель RCA.

В інших випадках, в залежності від фірми виробника і моделі акустики, підключення відбувається за допомогою модуля НЧ-посилення. Це також досить простий варіант. На корпусі підсилювача є вихід для підключення низькочастотної колонки і підключення не складе труднощів.

Існує і більш складно реалізовується спосіб підключення. В цьому випадку для сполучення між собою сабвуфера і колонок необхідний спеціальний стереопідсилювач. У тому випадку, коли на самому сабвуфере присутні виходи для підключення СЧ – ВЧ стереопари, тоді стереопідсилювач повинен підключатися безпосередньо до входу сабвуфера. Колонки же в такому випадку підключаються до виходу підсилювача. Чи не на всіх сабвуферах присутній необхідний для підключення підсилювача вихід і в такому випадку необхідно використовувати для підключення паралельне підключення до виходів, звідки надходить сигнал на колонки. За рахунок того, що сабвуфери переважно володіють великим опором, таке підключення не створить незручностей. У той же час краще використовувати перші два варіанти підключення, як найпростіші і універсальні.

Якщо вам вдалося підключити сабвуфер, то ви зможете отримати якісний і гармонійний звук. Правильно підключений і налаштований сабвуфер має мало спільного з неприємним і тиснуть басом, який іноді ви можете чути з проїжджаючих автомобілів. Баси, які забезпечує домашній сабвуфер, що не будуть різко виділятися із загального фону, а лише підкреслять задумку звукорежисера і зроблять звучання по-справжньому приємним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01