X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як вибрати SSD, щоб прискорити ноутбук

З кожним роком системні вимоги для звичайної роботи за ноутбуком зростають. Ноутбук, який вважався топовим ще пару років назад, сьогодні вже навряд чи зможе справлятися з запуском ігор і додатки на тій же швидкості і тими параметрами, що і раніше. Навіть якщо ви працюєте тільки з документами і веб-браузерами, то все одно помітите зниження швидкості.

Так відбувається за рахунок впровадження нових технологій, які, як правило, стають вимогливішими до ресурсів комп’ютера. Але це не означає, що пора позбавлятися від старенького ноутбука і купувати новий. Існує спосіб значно прискорити ноутбук замінивши всього один компонент системи – накопичувач.

Такий спосіб підходить як для тих, хто хоче вдихнути життя в старий ноутбук, так і для користувачів, які хочуть прискорити сучасну модель.

Навіщо потрібен SSD диск?

Наявність SSD істотно підвищує швидкість завантаження ОС, прискорює запуск додатків. Навіть самий потужний процесор, відеокарта і швидка ОЗУ в кінцевому рахунку залежать від швидкості читання і запису накопичувача. Попросту: їх швидкість роботи сповільнюється застарілим HDD.

Також подібні накопичувачі, за рахунок особливості конструкції і технології, позбавлені рухомих елементів. Це буде дуже до речі власникам ноутбуків, адже мобільні комп’ютери часто переміщаються, а значить схильні до струсу. На відміну від HDD дисків, SSD не бояться струсу, і немає загрози втратити всі дані. До того ж вони легше, що теж аргумент за.

До переваг ССД дисків відноситься і мале енергоспоживання. Це також доречно при використанні ноутбука в автономному режимі.

Вартість SSD не така висока, як ще кілька років тому. Звичайно, вартість одного мегабайта даних обійдеться дешевше на HDD, але підвищення швидкості того варто. Якщо ж ви звикли зберігати безліч файлів на ноутбуці і не бажаєте користуватися хмарними сховищами і сервісами потокового мовлення відео та аудіо, то не обов’язково відмовлятися від HDD. Більшість ноутбуків дозволяє використовувати відразу два накопичувача. Для файлів, які використовуються рідко цілком можна використовувати HDD, як сховище, а на SSD поставити ОС і програми.

На що звернути увагу при виборі SSD

Якщо у вас в ноутбуці тільки одне місце під установку накопичувача і там HDD, то його легко можна замінити. Для цього важливо підібрати правильний форм-фактор. Він залежить від моделі вашого ноутбука. Як правило, більш ранні ноутбуки підтримують SATA інтерфейс і 2,5 дюймові накопичувачі. Моделі свіжіше можуть обладнуватися інтерфейсом M.2. Швидкість у інтерфейсу M.2 вище, але все залежить від якості і характеристик самого накопичувача.

Перед тим, як купити SSD M.2, обов’язково переконайтеся в сумісності з вашим ноутбуком. Перевірте фізичну сумісність зіставивши параметри і характеристики коннектора. Їх ви можете дізнатися на офіційному сайті або використовуючи спеціальний софт.

При вибору типу пам’яті, врахуйте, що є TLC, SLC і MLC. Найбільш популярні на ринку TLC і MLC. Різниця полягає в кількості циклів запису гарантованих виробником і швидкості. TLC пам’ять дешевше. На практиці сучасні SSD диски, в не залежності від типу пам’яті, служать довго, і звичайному користувачеві вистачить ресурсу на 5 – 10 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01