language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як вибрати SSD, щоб прискорити ноутбук

  З кожним роком системні вимоги для звичайної роботи за ноутбуком зростають. Ноутбук, який вважався топовим ще пару років назад, сьогодні вже навряд чи зможе справлятися з запуском ігор і додатки на тій же швидкості і тими параметрами, що і раніше. Навіть якщо ви працюєте тільки з документами і веб-браузерами, то все одно помітите зниження швидкості.

  Так відбувається за рахунок впровадження нових технологій, які, як правило, стають вимогливішими до ресурсів комп’ютера. Але це не означає, що пора позбавлятися від старенького ноутбука і купувати новий. Існує спосіб значно прискорити ноутбук замінивши всього один компонент системи – накопичувач.

  Такий спосіб підходить як для тих, хто хоче вдихнути життя в старий ноутбук, так і для користувачів, які хочуть прискорити сучасну модель.

  Навіщо потрібен SSD диск?

  Наявність SSD істотно підвищує швидкість завантаження ОС, прискорює запуск додатків. Навіть самий потужний процесор, відеокарта і швидка ОЗУ в кінцевому рахунку залежать від швидкості читання і запису накопичувача. Попросту: їх швидкість роботи сповільнюється застарілим HDD.

  Також подібні накопичувачі, за рахунок особливості конструкції і технології, позбавлені рухомих елементів. Це буде дуже до речі власникам ноутбуків, адже мобільні комп’ютери часто переміщаються, а значить схильні до струсу. На відміну від HDD дисків, SSD не бояться струсу, і немає загрози втратити всі дані. До того ж вони легше, що теж аргумент за.

  До переваг ССД дисків відноситься і мале енергоспоживання. Це також доречно при використанні ноутбука в автономному режимі.

  Вартість SSD не така висока, як ще кілька років тому. Звичайно, вартість одного мегабайта даних обійдеться дешевше на HDD, але підвищення швидкості того варто. Якщо ж ви звикли зберігати безліч файлів на ноутбуці і не бажаєте користуватися хмарними сховищами і сервісами потокового мовлення відео та аудіо, то не обов’язково відмовлятися від HDD. Більшість ноутбуків дозволяє використовувати відразу два накопичувача. Для файлів, які використовуються рідко цілком можна використовувати HDD, як сховище, а на SSD поставити ОС і програми.

  На що звернути увагу при виборі SSD

  Якщо у вас в ноутбуці тільки одне місце під установку накопичувача і там HDD, то його легко можна замінити. Для цього важливо підібрати правильний форм-фактор. Він залежить від моделі вашого ноутбука. Як правило, більш ранні ноутбуки підтримують SATA інтерфейс і 2,5 дюймові накопичувачі. Моделі свіжіше можуть обладнуватися інтерфейсом M.2. Швидкість у інтерфейсу M.2 вище, але все залежить від якості і характеристик самого накопичувача.

  Перед тим, як купити SSD M.2, обов’язково переконайтеся в сумісності з вашим ноутбуком. Перевірте фізичну сумісність зіставивши параметри і характеристики коннектора. Їх ви можете дізнатися на офіційному сайті або використовуючи спеціальний софт.

  При вибору типу пам’яті, врахуйте, що є TLC, SLC і MLC. Найбільш популярні на ринку TLC і MLC. Різниця полягає в кількості циклів запису гарантованих виробником і швидкості. TLC пам’ять дешевше. На практиці сучасні SSD диски, в не залежності від типу пам’яті, служать довго, і звичайному користувачеві вистачить ресурсу на 5 – 10 років.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01