X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як видалити геолокаційні дані з фотографій на iPhone і iPad

Геолокаційні дані або геотеги – спеціальні мітки, які прописують координати місця, на якому були зроблені фотографії. Геотеги автоматично проставляються багатьма цифровими камерами і смартфонами в момент зйомки, вони записуються в окремий файл і передаються разом з фото. З одного боку, геотеги дозволяють згадати і розібрати де був зроблений конкретний кадр, тоді як отримані дані можуть використовуватися в компрометуючих цілях.

При завантаженні своїх фото прямо зі смартфона в соціальні мережі, дані про місцезнаходження повинні втечуть за офіційною версією власників. Але співробітники компаній можуть мати доступ до Геотеги фото. Тому багатьох власників гаджетів цікавить можливість видалення геотегов вручну.

Кілька нюансів заходи

Для початку необхідно відключити саму функцію відстежування місцеположення в налаштуваннях гаджета. В такому випадку ви можете не переживати про проставлення тег на кадрах під час зйомки. Але, якщо у вас вже є фотографії з проставленими геотеги, видалити їх не складе особливих труднощів.

Як вимкнути можливість проставлення геотегов? Здійснюємо кілька тапов по екрану в наступному порядку:

 • Відкриваємо головні настройки смартфона;
 • переходимо до пункту «Конфіденційність»;
 • Запускаємо меню «Служби геолокації», в якому відкриваємо розділ «Камера» і ставить галочку навпроти заборони використання геолокації для додатка.

Після збереження операції, на фото під час зйомки не будуть вказуватися дані про геолокації.

Видаляємо геотеги з готових фото

За замовчуванням в iPhone відсутня можливість видалення геотегов з уже зроблених фотографій, для цього необхідно використовувати сторонній софт. У магазині представлено безліч додатків, які відмінно справляються з цим завданням, наприклад:

 • metaphoto;
 • Exif Viewer Lite;
 • Koredoko.

Всі перераховані програми безкоштовні, але для відкриття повного спектра можливостей необхідно внести символічну оплату. Перше, metaphoto, можна використовувати не тільки для зміни інформації для кожного окремого знімка, але і в якості відмінного сортувальника знімків. Друге вбудовується в стандартний додаток Фото і працює спільно з ним. Дозволяє переглядати геотеги і видаляти їх у міру необхідності.

Koredoko дозволяє очистити метадані з фото, але оригінал кадру після проведення очищення необхідно видалити вручну.

Додатковою функцією є можливість зміни геотегов. Це дозволяє заплутати недоброзичливців при необхідності. Для цього достатньо перетягнути фото по карті на інше місце і замінити метадані на нові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01