X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як відправити повідомлення невидимим чорнилом на iPhone або iPad

Захист персональних даних – популярний запит, який хвилює багатьох користувачів смартфонів і планшетів. Постійно використовуючи різні сторонні додатки і змінюючи програмне забезпечення не завжди достатньо, щоб приховати свою переписку від сторонніх.

Використання паролів для входу в смартфон і окремі додатки актуально тільки якщо телефон не в руках і недоброзичливець в такому разі не зможе прочитати особисте листування. А що робити, якщо необхідно саме зараз переписати про щось важливе і секретному, але навколо перебувати занадто багато людей, які можуть прочитати вашу переписку? Керівництво компанії Apple вирішило це питання використовуючи оновлення операційної системи – невидиме чорнило.

Як відправити повідомлення

Вихід ios 10 порадував багатьох користувачів яблучної техніки приємними нововведеннями, і використання ефекту «невидимого чорнила» в iMessage одне з них.

За замовчуванням у користувачів iPhone активована функція попереднього перегляду повідомлень, навіть при заблокованому екрані. Відповідно всі бажаючі навколо якщо не можуть прочитати весь текст розблокувавши смартфон, то перші слова доступні для прочитання.

Використання невидимого чорнила вирішує цю проблему. Для цього користувачеві, який збирається відправити нове повідомлення, набравши текст необхідно зробити тривалий тап по синій кнопці «Відправити», після кількох секунд активується спеціальне меню, в якому можна вибрати один із запропонованих варіантів, необхідний нам захований на вкладці «Хмарка», коли ефект буде застосований, можна відправляти послання.

Як прочитати невидиме чорнило

Користувач отримує повідомлення, в якому замість звичного тексту використовується хмарка з безлічі точок або «білий шум». Повідомлення не стає доступним для прочитання при заблокованому екрані. Щоб ознайомитися з вмістом, необхідно провести пальцем уздовж повідомлення і замість хмарки перед користувачем відкривається текст. Якщо кілька секунд не діяти, повідомлення почне затягуватися хмаркою знову, для подальшого прочитання необхідно знову провести пальцем.

Що цікаво, у такий спосіб можна відправляти не тільки текстові послання, але і картинки і фото. Замість них в повідомленні буде видно просто кольоровий фон. Побачити фото можна аналогічно, як і текстове, просто потерши пальцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01