X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як замовити дезінфікуючі килимки з Китаю?

Через глобальну епідемію у всьому світі, серед покупців різко збільшилася популярність засобів дезінфекції. Досить суворі карантинні заходи передбачають обов’язкове застосування спеціальних гігієнічних засобів, до яких можна також віднести дезінфікуючі килимки з Китаю.

Сфера застосування

Цей виріб і до карантину було затребуване, але зараз же прибуток на китайському ринку від реалізації таких килимків «злетіла» в кілька разів. Раніше такі вироби закуповували оптом тільки:

 • медичні компанії – для того щоб можна було входити без побоювання в стерильні операційні, або лабораторії;
 • енергетичний сектор – для того щоб дотримувалися санітарні норми і обладнання було повноцінно захищено від пилу та інших забруднень;
 • сільськогосподарські підприємства – для дезінфекції співробітників і обладнання на стерильній території;
 • електронна сфера – тут килимки необхідні для того щоб убезпечити електроніку від пилу і інших видів забруднень.

В цілому, всюди можна застосовувати такі вироби, де тільки потрібне дотримання санітарних норм. Де і як замовити дезінфікуючі килимки зКитаю,розглянемо нижче більш детально.

Особливості дезінфікуючих килимків

Дані вироби досить різноманітні. Можна підібрати різні вироби, залежно від розміру, кількості захисних шарів. Килимки найчастіше розміщують на порозі, але краще це робити в «чистій зоні». Сам виріб потрібно насичувати спеціальним знезаражувальним засобом. Як тільки людина настане на цей килимок, дезінфектор максимально оживляти підошву взуття.

В цілому, даний виріб включає в себе кілька шарів:

 • верхній – сітка з капрону, що забезпечує щільне змочування взуттєвої підошви антибактеріальним засобом;
 • середній – спінений вторинний пінополіуретан. Дана прошарок вбирає в себе величезну кількість дезинфікуючого засобу і рівномірно розподіляє його по периметру всього внутрішнього мату. Завдяки цьому шару, антибактеріальні засоби не випаровується і не втрачають властивості;
 • нижній – тентова тканина. Цей прошарок не дає можливість розчину протікати і зберігає його всередині килимка.

Чому варто скористатися послугами саме нашої компанії?

Якщо ви вирішили замовити дезінфікуючі килимки з Китаю, скористайтеся послугами нашої компанії. Чому варто звернутися саме в Top Cargo? По-перше, у нас пропонуються доступні ціни без посередників. Ми самостійно здійснюємо поставки через вже перевірені часом судноплавні і авіалінії. Крім того, є свої склади за кордоном.

По-друге, ми гарантуємо 100% збереження вантажу. Ми беремо на себе всі фінансові зобов’язання щодо доставки вантажу в цілісності й схоронності. Для досить крихких і цінних вантажів, надається спеціальна упаковка, в якій товари будуть знаходитися в максимально безпеки, захищені від злому і бою.

Також ми пропонуємо: фіксовані ціни, повноцінну підтримку протягом усього періоду транспортування вантажу. У нас працює справжня команда професіоналів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01