X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

ЯК ЗАМОВИТИ IPAD ІЗ США

Вперше iPad з’явився у продажу в середині 2010 року і відразу підкорила користувачів з усього світу. На вигляд звичайний планшет зібрав в собі все краще, що могли запропонувати гаджети того періоду. І це правило залишається актуальним до сих пір. Окремо варто згадати привабливий і впізнаваний дизайн девайса. Незважаючи на різноманітність моделей, бажання купити новий iPad все таким же актуальним.

Як вибрати і купити iPad

Вартість iPad вважається однією з найбільш високих серед інших планшетів, але це правило зберігає свою актуальність і щодо іншої техніки Apple. Але, найбільш доступна ціна зберігається в американських магазинах. За доступною вартості можна придбати не тільки новинку, яка тільки надійшла в продаж, але і вже відомі моделі, які доступні вже пару років. Серед них можна зустріти не тільки нові планшети, які просто не встигли придбати свого часу, а й колишні у вживанні або відновлені.

До відновленим планшетів відносять ті iPad, у яких в період гарантійного використання був виявлений шлюб однієї або декількох запчастин. Він був повернутий офіційному виробнику, а поломка була усунута. Подібні моделі позначаються як «відновлені».

Купівля iPad на офіційному сайті неможлива. Епл здійснює доставку своєї техніки тільки в межах Америки і це правило залишається актуальним протягом останніх років.

Купити iPad можна на таких відомих майданчиках як eBay або Amazon. Але, для початку необхідно зареєструватися. Це дозволить не тільки здійснювати покупки, незалежно від місця проживання, а й відкриє максимально доступну інформацію щодо кожного окремого лота. Необхідно також перевірити, що крім планшета можна придбати. Важливо наявність зарядного пристрою і упаковки.

При покупці варто в першу чергу звертати не тільки на характеристики приладу, але і на його ціну. Так, незвично низька ціна свідчить про поганий стан планшета, подряпинах і відколах на його поверхні. Додатково необхідно переконатися в тому, що iPad розблоковано, в іншому випадку його можна буде використовувати виключно з цим картою американського оператора. Важливим моментом є і умови продажу товару. iPad може продаватися в якості лоту на аукціоні, тому його ціна буде змінюватися до кінця торгів.

Окремий момент – доставка товару. Навіть був у вжитку або відновлений iPad відрізняється високою ціною, тому при отриманні його в Україні доведеться сплатити митний збір. Важливо правильно скласти і супровідний пакет документів, в іншому випадку ви просто не отримаєте свою техніку, а кошти вам можуть не повернути.

Рішення проблеми

Щоб уникнути всіх подібних проблем можна вирішити питання двома шляхами. Перший – попросити знайомих купити і переслати техніку. В такому випадку ви можете не переживати про те, що ви платите кошти саме за якісний гаджет. Другий варіант – звернутися до посередників. Співробітники фірми беруть на себе всі зобов’язання по купівлі, доставки та транспортування замовлення. Навіть в разі виникнення спірної ситуації з продавцем, вам не доведеться переживати про те, як вирішиться суперечка, так як компанія виступає виключно на вашому боці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01