X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

ЯК ЗАМОВИТИ ТЕЛЕФОН З АМЕРИКИ ДЕШЕВО

Купівля смартфона в Америці приваблює багатьох користувачів. Гаджети в США коштують істотно нижче, на відміну від проданих в нашій країні. Тому багато хто, хто бажає заощадити може придбати смартфон з Америки. Можна піти двома шляхами. Придбати гаджет самостійно на одному з відомих аукціонів або скористатися послугами посередника. Кожен з цих способів відрізняється власними достоїнствами і особливостями, і про кожного з них вкажемо в цій статті.

Переваги та особливості покупок на сторонніх майданчиках

Самостійне придбання гаджета з Америки дозволяє непогано заощадити. Навіть з урахуванням оплати за товар в доларах, ви не переплачуєте за обмінний курс, розмитнення, націнку посередника і багато іншого. Тим більше, що багато смартфони в Америці спочатку стоять нижче, ніж у багатьох інших країнах.

Навіть з мінімальним знанням англійської мови, замовити посилку може бути не так просто. Для початку необхідно ознайомитися з деякими нюансами. Так, необхідно завести електронну валютну картку, через яку буде здійснюватися оплата за товар. Після необхідно знайти той смартфон, який буде не тільки відповідати технічним характеристикам, а й працювати в нашій країні.

Для отримання подібної характеристики іноді недостатньо представленого опису на сайті. Необхідно отримувати більш детальну інформацію від продавця щодо характеристик.

Додатково не завжди вдається отримати саме той смартфон, отримання якого було обумовлено в угоді. Іноді замість нової моделі надсилали б / у смартфон з потертостями, тріщинами, сколами або зовсім інший смартфон. І відкриття спору щодо отримання не ту смартфона проблематично, так як підміна виявляється вже в домашніх умовах. І ніхто не скасовує тривалий термін поставки товару в Україну. Навіть за умови налагодженої системи, в деяких випадках доводиться очікувати як мінімум півтора місяця, в деяких випадках і більше.

Купуємо смартфон за допомогою посередників

Другий варіант, який починає користуватися більшою популярністю – покупка гаджета за допомогою посередника. Для цього достатньо просто зателефонувати менеджеру по телефону і оформити замовлення на отримання смартфона. Всі організаційні питання, аж до спілкування з продавцем, фірма бере на себе. Ви можете не переживати щодо того, наскільки якісний смартфон прибуде в країну, так як перед відправкою він не тільки перевіряється на відповідність зазначеної моделі, але і на працездатність.

Часто знайти найбільш підходящий сайт, який відправляє смартфони без передоплати досить проблематично і співпрацю з посередником дозволяє вирішити цю проблему.

Навіть з урахуванням оплати комісії за послуги і доставку товару, ви не переплачуєте. У підсумку ви отримуєте якісний смартфон за доступною ціною. І не потрібно переживати щодо доставки гаджета по країні. Фірма відстежить, щоб посилка була точно отримана за заздалегідь прописаним адресою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01