X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як замовляти товари з Китаю вчасно?

У веденні бізнесу з Китаєм дуже важливо враховувати ряд вагомих нюансів. Це і правильний вибір постачальника, і підбір ніші, і організація логістики. І крім цього, дуже важливо ретельно продумати графік поставок товару. І про те, чому це важливо і як правильно замовляти різні товари виходячи з сезонності, ми розповімо в цій статті.

Чому в замовленнях товарів з Китаю важлива сезонність і регулярність?

У кожного товару є свій золотий час продажів. Це загальновідомий факт. Наприклад, такі товари народного споживання як кондиціонери, надувні матраци, плавки, окуляри, шланги для поливу, садові меблі, холодильники, грилі і мангали, велосипеди, водяні насоси нарозхват продаються влітку, а обігрівачі, радіатори, новорічні іграшки та сувеніри, санки та сноуборди , лампи, гірлянди, генератори, замки, піротехніка – це типово зимові товари, продати які в інший час року велика проблема. Є товари з весняним і осіннім сезоном. Наприклад, сезон масових продажів автомобільних домкратів настає тільки 2 рази на рік. Навесні і восени, під час «перевзування» машин.

Інші приклади – будівельний, садово-городній, опалювальний, шкільний сезон. Якщо ви плануєте продаж будматеріалів, меблів, саджанців, інструментів по догляду за садом, канцелярських товарів, то ці моменти дуже важливо враховувати. Або короткочасні святкові сезони, пов’язані з Новорічними святами та іншими. В принципі, це актуально для підприємців, які працюють з різними нішами, але особливо для тих, хто пов’язаний з аксесуарами і предметами декору.

Також справа в тому, що китайські постачальники відчувають цю сезонність замовлень ще гостріше, ніж їхні клієнти. Фабрика, яка виробляє сезонний товар, то завантажена так, що працює, як мінімум, в три зміни і у вихідні (причому замовлення і план виробництва розписаний на кілька місяців вперед), то простоює напівзавантаженими, коли попит закономірно падає. І вдіяти з цим вони нічого не можуть. Особливий випадок з китайським новим роком та іншими національними святами. Такий фактор як китайський Новий рік і багато інших місцеві свята дуже важливо враховувати: адже в цьому випадку, фабрики та інші виробництва запросто можуть не працювати протягом місяця – ось і порахуйте, яких збитків зазнає ваш бізнес, якщо всі необхідні вам товари прибудуть із запізненням в цілий місяць, або навіть більше.

Як вчасно замовляти товари з Китаю?

 1. Заздалегідь складіть список закупівель та їх кількість на рік. Розрахуйте, скільки ви готові закупити, скільки витратити на це грошей. І вже після цього приступайте до наступного етапу.
 2. Поставки ні в якому разі не можна замовляти стихійно. Ми радимо вам складати графіки замовлень заздалегідь – на рік вперед і уточнювати також на квартал вперед. І враховуйте, звичайно ж, всі свята – як міжнародні, так і чисто китайські; і обов’язково перед китайським Новим роком заздалегідь замовте більшу поставку, ніж зазвичай.
 3. Обов’язково заздалегідь сповіщає ваших постачальників про те, коли ви будете робити замовлення. В іншому випадку, можлива така ситуація, коли ви зробили все вчасно, а у постачальника просто не виявилося тих товарів, які вам потрібні, або ж потрібної кількості. І це викличе чергову затримку в постачанні.
 4. Якщо ви розумієте, що виходите з графіка з тих чи інших обставин, то ми радимо вам скористатися не звичної морський доставкою вантажів з Китаю, а авіа. Так, це вийде дорожче, але товар буде у вас значно швидше.
 5. Замовляйте поставки товарів з запасом по часу. Як мінімум для того, щоб перестрахуватися від можливих форс-мажорів. В решт, ситуації, коли вантаж затриманий на митниці, коли є проблеми на стороні постачальника. І чим більше запас часу – тим краще.

Як правильно організувати доставку товарів з Китаю?

Якщо у вас – бізнес з Китаєм, або ж ви його плануєте, то ми дуже рекомендуємо вам звернутися до послуг кваліфікованого посередника. Бізнесмену досить складно зорієнтуватися, враховуючи як терміни доставки, так і особливості перевезень, а також китайські свята. І логістику дійсно має сенс делегувати професіоналам, в свою чергу, зайнявшись внутрішніми процесами – організаційними та маркетинговими. Компанія Topcargo, перевізник з величезним досвідом, організовує для вас логістику; наші фахівці допоможуть знайти кращих постачальників, які будуть відповідати всім вашим запитам, а також організують доставку потрібної кількості товару на наш склад в Китаї, а потім – на ваш, будь-яким зручним для вас способом. Підбір товарів, постачальників, швидка і безпечна доставка, демократична цінова політика, організація бізнес-подорожей в Китай, а також багато іншого – все для вашого простого і прибуткового бізнесу з КНР!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01