X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як записати відео з екрану iPhone і iPad без джейлбрейка і комп’ютера

Власники iPhone і iPad прекрасно усвідомлюють всі переваги продукції компанії Apple. У той же час їм, як нікому іншому, добре відомі і недоліки. Особливість операційної системи iOS така, що через її закритості існують обмеження. Зробити можна рівно те, що вважатимуть за потрібне розробники. Найчастіше запити користувачів виходять за межі можливостей iOS і доводиться використовувати сторонні інструменти, щоб обійти заборони. До таких належить і джейлбрейк. Але подібні рішення ризиковані і хочеться все таки обходитися офіційними методами в роботі з iOS.

Так, нерідко виникає потреба зробити запис з екрана. І якщо скріншот, простий знімок, зробити можна не особливо витончений, досить затиснути дві кнопки, то записати відео так просто не виходить. Для цього доводиться використовувати комп’ютер або йти на ризикований крок і зламувати iOS. Тепер же розробники Apple спростили цю задачу і обійтися можна штатними методами. Розглянемо всі можливі способи запису відео з екрану.

Записуємо відео штатним методом

Починаючи з 11 версії iOS з’явилася можливість записувати відео з екрану без установки додаткових додатків. При можливості оновіть операційну систему до версії 11.0 і вище. За замовчуванням ця можливість не активована. Щоб активувати необхідно виконувати таку послідовність дій:

 • відкрити меню «Налаштування»;
 • далі знаходимо «Пункт управління»;
 • серед функцій знаходимо «Запис екрану» і відзначаємо її плюсом;
 • тепер потрібно свайпом вгору або вниз, в залежності від вашої моделі, відкрити “Панель управління»;
 • в випадаючому меню ви побачите круглу іконку символізує запис;
 • натискаємо на цю іконку, вибираємо «Мікрофон»;
 • тепер натискаємо на «Почати запис».

Зупинити запис екранного відео можна там же, в панелі управління або скориставшись функціями рядки стану. Відеофайл після зупинки запису автоматично з’явиться в папці «Фото».

Запис екрану на iOS до 11 версії

Не завжди є можливість оновитися до свіжої версії iOS. У таких випадках також не хочеться використовувати комп’ютер або застосовувати джейлбрейк. Штатний метод тут не спрацює, тому потрібно шукати інший підхід. Для цього вам знадобитися одна з програм, яка дозволяє робити запис не вдаючись до злому або використання комп’ютера. Називається така програма AirShou. На жаль, ви не знайдете її серед пропозицій в App Store. Доведеться скористатися пошуковою системою, щоб завантажити її безпосередньо з сайту розробників.

Скачайте і встановіть програму. Далі перейдіть в меню налаштувань, виберіть пункт «Основне» і там перейдіть в меню «Профілі». Знайдіть там Suzhou Ding Chi Network Tech і активуйте, натиснувши «Довіряти програмами Suzhou Ding Chi Network Tech». Потім просто запустіть додаток натиснувши на відповідний ярлик. Там ви зможете встановити параметри відео і вибрати спосіб його збереження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01