X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

Як заробити на товарі з Китаю: покрокове керівництво

skretch-cartaІснує два види заробітку на китайські товари (саме заробітку, а не бізнесу з великим прибутком):

  • перепродаж;
  • дропшіппінг.

У цій статті розглянемо докладніше перший варіант. Перепродаж полягає в пошуку товару, на який буде попит, покупці якісної партії, доставці вантажу з Китаю, і його реалізації в Україні. Так, весь бізнес зводиться до банального “купи-продай” і відмінно підходить тим, у кого немає великого стартового капіталу, але є бажання розпочати власну справу.

Розглянемо покрокове керівництво заробітку на товар з Китаю на прикладі скретч-карти:

1. Вибір товару

Скретч-карта – це карта з стирається покриттям. У місцях, які людина відвідав, потрібно стерти захисний шар. Так, у кожного мандрівника виходить особиста карта зі своєю історією. Хороший подарунок для тих, хто часто буває за кордоном, любить подорожувати або хоча б мріє про це. В Україні ціна на подібний товар становить від 400 до 1000 гривень.

cargo_china

2. Оцінка попиту

Щоб оцінити, чи є попит на даний товар, можна використовувати сервіс “Вордстат” (wordstat.yandex.ua). Введіть назву в рядок запиту, натисніть регіон і перевірте кількість запитів.

dostavka_iz-kitaya

У випадку зі скретч-карткою середньомісячна кількість становить 1 404 показів. Цільових запитів, тобто зі словом “купити” – 267 в місяць. Висновок: товар користується попитом.

3. Пошук товару в китайських інтернет-магазинах

Пошук скретч-карти в одному з найбільш популярних китайських інтернет-магазинів Aliexpress зайняв не більше 5 хвилин. Потрібний варіант був на першій сторінці видачі за запитом “scratch map”. Вартість картки – $ 10, безкоштовна доставка.

topcargo_china

Продовжимо пошук на інших китайських інтернет-майданчиках. Наприклад, на сайті Alibaba вартість оптової партії скретч-карт (від 100 штук) обійдеться в 499 доларів: 1 карта – 4,99 долара. Чим більше партія, тим нижче вартість однієї картки. Припустимо, що цей варіант нас влаштовує і ми робимо замовлення.

dostavka_karty

4. Оцінка ризиків

У кожному бізнесі є свої ризики. Заробіток на перепродажі товарів з Китаю – не виняток. Коливання курсів, терміни доставки, падіння попиту і неякісна партія можуть зіпсувати ваші плани. Застрахувати себе від усього можна, але деякі проблеми можна запобігти.

Наприклад, щоб не купити “кота в мішку” – бракований товар, і звести до мінімуму особисте участь у перевезенні та оформленні вантажів з Китаю, скористайтеся послугами компанії ТопКарго – перевіреного і надійного постачальника.

5. Викуп вантажу

Вартість викупу вантажу складе від 5-10%. За ці гроші представники компанії ТопКарго проведуть перевірку і рекомендацію продавця.

Доставка малих вантажів з Китаю вигідніше, якщо скористатися послугою “Збірні вантажі”. Це перевезення невеликих партій товару від різних замовників в одному контейнері. Так, ціна за доставку розподіляється на всіх учасників перевезення і залежить від габаритів, ваги, місця викупу і кінцевого пункту доставки. Щоб дізнатися точну ціну доставки вантажів з Китаю, зверніться до представників компанії ТопКарго по телефону 044-394-89-74 або замовте зворотний дзвінок.

6. Реалізація китайського товару з накруткою в 1000%

Кінцева ціна реалізації буде залежати від багатьох факторів, включаючи спосіб продажу, сезонність і талант продавати. У випадку зі скретч-карткою, навіть накрутка в 10 разів окупить себе.

Слідкуйте за новинами компанії ТопКарго, щоб дізнатися докладніше про заробіток на китайські товари. Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли питання про перевезення вантажів з Китаю в Україну. Ми з радістю дамо відповіді і організуємо перевезення виходячи з ваших потреб. Бажаємо процвітання та чекаємо ваших дзвінків!

Comments are closed.

Последние новости

Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

Китайська меблі

Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

Оптика для автомобіля з Китаю

Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13