X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як заробити на товарі з Китаю: покрокове керівництво

skretch-cartaІснує два види заробітку на китайські товари (саме заробітку, а не бізнесу з великим прибутком):

 • перепродаж;
 • дропшіппінг.

У цій статті розглянемо докладніше перший варіант. Перепродаж полягає в пошуку товару, на який буде попит, покупці якісної партії, доставці вантажу з Китаю, і його реалізації в Україні. Так, весь бізнес зводиться до банального “купи-продай” і відмінно підходить тим, у кого немає великого стартового капіталу, але є бажання розпочати власну справу.

Розглянемо покрокове керівництво заробітку на товар з Китаю на прикладі скретч-карти:

1. Вибір товару

Скретч-карта – це карта з стирається покриттям. У місцях, які людина відвідав, потрібно стерти захисний шар. Так, у кожного мандрівника виходить особиста карта зі своєю історією. Хороший подарунок для тих, хто часто буває за кордоном, любить подорожувати або хоча б мріє про це. В Україні ціна на подібний товар становить від 400 до 1000 гривень.

cargo_china

2. Оцінка попиту

Щоб оцінити, чи є попит на даний товар, можна використовувати сервіс “Вордстат” (wordstat.yandex.ua). Введіть назву в рядок запиту, натисніть регіон і перевірте кількість запитів.

dostavka_iz-kitaya

У випадку зі скретч-карткою середньомісячна кількість становить 1 404 показів. Цільових запитів, тобто зі словом “купити” – 267 в місяць. Висновок: товар користується попитом.

3. Пошук товару в китайських інтернет-магазинах

Пошук скретч-карти в одному з найбільш популярних китайських інтернет-магазинів Aliexpress зайняв не більше 5 хвилин. Потрібний варіант був на першій сторінці видачі за запитом “scratch map”. Вартість картки – $ 10, безкоштовна доставка.

topcargo_china

Продовжимо пошук на інших китайських інтернет-майданчиках. Наприклад, на сайті Alibaba вартість оптової партії скретч-карт (від 100 штук) обійдеться в 499 доларів: 1 карта – 4,99 долара. Чим більше партія, тим нижче вартість однієї картки. Припустимо, що цей варіант нас влаштовує і ми робимо замовлення.

dostavka_karty

4. Оцінка ризиків

У кожному бізнесі є свої ризики. Заробіток на перепродажі товарів з Китаю – не виняток. Коливання курсів, терміни доставки, падіння попиту і неякісна партія можуть зіпсувати ваші плани. Застрахувати себе від усього можна, але деякі проблеми можна запобігти.

Наприклад, щоб не купити “кота в мішку” – бракований товар, і звести до мінімуму особисте участь у перевезенні та оформленні вантажів з Китаю, скористайтеся послугами компанії ТопКарго – перевіреного і надійного постачальника.

5. Викуп вантажу

Вартість викупу вантажу складе від 5-10%. За ці гроші представники компанії ТопКарго проведуть перевірку і рекомендацію продавця.

Доставка малих вантажів з Китаю вигідніше, якщо скористатися послугою “Збірні вантажі”. Це перевезення невеликих партій товару від різних замовників в одному контейнері. Так, ціна за доставку розподіляється на всіх учасників перевезення і залежить від габаритів, ваги, місця викупу і кінцевого пункту доставки. Щоб дізнатися точну ціну доставки вантажів з Китаю, зверніться до представників компанії ТопКарго по телефону 044-394-89-74 або замовте зворотний дзвінок.

6. Реалізація китайського товару з накруткою в 1000%

Кінцева ціна реалізації буде залежати від багатьох факторів, включаючи спосіб продажу, сезонність і талант продавати. У випадку зі скретч-карткою, навіть накрутка в 10 разів окупить себе.

Слідкуйте за новинами компанії ТопКарго, щоб дізнатися докладніше про заробіток на китайські товари. Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли питання про перевезення вантажів з Китаю в Україну. Ми з радістю дамо відповіді і організуємо перевезення виходячи з ваших потреб. Бажаємо процвітання та чекаємо ваших дзвінків!

Comments are closed.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01