language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як знімати красиві чорне-білі фото на iPhone?

  Чорно-білі фото користуються більшою популярністю серед користувачів. Вони дозволяють передати один ракурс з абсолютно іншої точки зору, досить перейти з кольору на чорно-білий фільтр. Знімати круті фото можна не тільки на зеркалке, для цього можна використовувати звичний смартфон. Незважаючи виробники iPhone прикладають стільки зусиль при розробці камер для кожної нової моделі. Щоб знімати круті чорно-білі фото, необхідно всього лише дотримуватися кількох рекомендацій.

  Що знімати

  Багато вирішує саме те, що зображено на фото. Однією з відмінних ідей стане портрет, незалежно від обстановки. Непоганим варіантом стане фотографування окремих об’єктів – будівельних лісів, ганку або залізничного переїзду. В кольорі ці кадри рідко коли є цікаве видовище, але досить включити чб режим зйомки і підвищити контрастність, виходять за даним захоплюючі кадри.

  Але, ідея не працює, якщо спочатку фотографується яскравий, помітний об’єкт, наприклад неонова вивіска. У чб режимі вона просто втрачає всю свою привабливість.

  Використовуємо різні режими

  Якщо ви вже зняли кольорове фото, завжди можна використовувати фільтри чорно-білі фільтри. Щоб застосувати фільтр, необхідно натиснути клавішу «Правити», після вибрати значок, що нагадує годинник (він розташований праворуч). Після користувача перекидає в меню, яке дозволяє змінити колір знімка, підкоригувати різкість, контрастність і багато іншого.

  Щоб вибрати конкретний інструмент, необхідно тапнуть по іконці з трьома лініями, вона відкриє додаткове меню для внесення додаткових правок.

  Граємо з фільтрами

  Програмне забезпечення ios використовує безліч опцій для регулювання таких речей як колір і контрастність. Щоб отримати максимальний ефект від зробленого фото необхідно використовувати різні кольорові фільтри, що накладаються поверх об’єктива.

  Наприклад, застосовуючи на iPhone червоний фільтр, він блокує всі зелені відтінки і на готовому фото вони затемняются. При використанні зеленого фільтра, блокується червоний. Функція вбудована в смартфон за замовчуванням і для цього немає необхідності використовувати сторонній софт. Але, щоб вичавити по максимуму з кадру, використання програм просто необхідність.

  Використовуємо додатки

  Але, стандартний набір фільтрів не завжди здатний надати необхідний результат. Виходом стане використання сторонніх програм. Відмінний приклад – Snapseed від Google, що пропонує різні віртуальні накладки і прямий контроль на цветофільтров.

  Стандартний додаток Фото надає всього кілька фільтрів для фотографій, але вони стануть відмінним стартом для новачка. Окремо також варто виділити i love film, adobe lightroom. Вони надають безліч маневрів для редагування, в тому числі кілька десятків інструментів.

  Робити круті знімки на смартфон не так важко, як може здатися на перший погляд. Використовуючи трохи вправності і додатки для обробки, у вас вийдуть приголомшливі кадри.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01