X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Як знімати красиві чорне-білі фото на iPhone?

Чорно-білі фото користуються більшою популярністю серед користувачів. Вони дозволяють передати один ракурс з абсолютно іншої точки зору, досить перейти з кольору на чорно-білий фільтр. Знімати круті фото можна не тільки на зеркалке, для цього можна використовувати звичний смартфон. Незважаючи виробники iPhone прикладають стільки зусиль при розробці камер для кожної нової моделі. Щоб знімати круті чорно-білі фото, необхідно всього лише дотримуватися кількох рекомендацій.

Що знімати

Багато вирішує саме те, що зображено на фото. Однією з відмінних ідей стане портрет, незалежно від обстановки. Непоганим варіантом стане фотографування окремих об’єктів – будівельних лісів, ганку або залізничного переїзду. В кольорі ці кадри рідко коли є цікаве видовище, але досить включити чб режим зйомки і підвищити контрастність, виходять за даним захоплюючі кадри.

Але, ідея не працює, якщо спочатку фотографується яскравий, помітний об’єкт, наприклад неонова вивіска. У чб режимі вона просто втрачає всю свою привабливість.

Використовуємо різні режими

Якщо ви вже зняли кольорове фото, завжди можна використовувати фільтри чорно-білі фільтри. Щоб застосувати фільтр, необхідно натиснути клавішу «Правити», після вибрати значок, що нагадує годинник (він розташований праворуч). Після користувача перекидає в меню, яке дозволяє змінити колір знімка, підкоригувати різкість, контрастність і багато іншого.

Щоб вибрати конкретний інструмент, необхідно тапнуть по іконці з трьома лініями, вона відкриє додаткове меню для внесення додаткових правок.

Граємо з фільтрами

Програмне забезпечення ios використовує безліч опцій для регулювання таких речей як колір і контрастність. Щоб отримати максимальний ефект від зробленого фото необхідно використовувати різні кольорові фільтри, що накладаються поверх об’єктива.

Наприклад, застосовуючи на iPhone червоний фільтр, він блокує всі зелені відтінки і на готовому фото вони затемняются. При використанні зеленого фільтра, блокується червоний. Функція вбудована в смартфон за замовчуванням і для цього немає необхідності використовувати сторонній софт. Але, щоб вичавити по максимуму з кадру, використання програм просто необхідність.

Використовуємо додатки

Але, стандартний набір фільтрів не завжди здатний надати необхідний результат. Виходом стане використання сторонніх програм. Відмінний приклад – Snapseed від Google, що пропонує різні віртуальні накладки і прямий контроль на цветофільтров.

Стандартний додаток Фото надає всього кілька фільтрів для фотографій, але вони стануть відмінним стартом для новачка. Окремо також варто виділити i love film, adobe lightroom. Вони надають безліч маневрів для редагування, в тому числі кілька десятків інструментів.

Робити круті знімки на смартфон не так важко, як може здатися на перший погляд. Використовуючи трохи вправності і додатки для обробки, у вас вийдуть приголомшливі кадри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01