language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як знизити вартість доставки вантажів – цінні поради від професіоналів

  Доставка вантажів з інших країн – це не дешеве заняття. Адже більшу частину всього бюджету складають витрати на їх перевезення. А з розвитком і ростом компанії, яка надає послуги доставки, розтрати тільки збільшуються. Кожен власник подібного підприємства повинен знати способи і хитрощі, які допоможуть йому заощадити частину бюджету. У даній статті зібрані всі найпопулярніші і дієві методи збереження фінансових коштів при доставці вантажів.

  Точне зважування вантажу

  Варто інвестувати в промислові ваги, щоб зважування товару проходило чітко і без помилок. Адже навіть невелика помилка при зважуванні може “здерти” з вас пристойну суму, так як вантажу дуже багато. Таким чином ви також знизите ймовірність отримання штрафу за перевантаження.

  Консолідація товару

  Даний пункт може скоротити ваші витрати на 20-25%. Суть полягає в об’єднанні дрібних партій вантажу в більш габаритні партії. Так, процедура може зайняти якийсь час. Але цей час себе виправдає хорошою економією коштів завдяки зниженню робочої сили на навантаження товару.

  Приділяйте увагу упаковці

  Ефективність транспортування вантажу можна підвищити, враховуючи розміри і конструкцію його упаковки. З кожної відвантаження ви отримуєте найкраще співвідношення якості і ціни при мінімізації простору, яке займає вантаж.

  З чого почати при виборі більш оптимальної упаковки? З матеріалу, з якого вона проводиться. Вам потрібно знайти ефективний і в той же час дешевий матеріал. Якщо товар крихкий і у вас не виходить скоротити вартість його упаковки, ви можете спробувати заощадити кошти на допоміжних матеріалах упаковки (блокування, обв’язка).

  Ретельно підбирайте графік доставки

  Під час планування графіка доставки вантажів, намагайтеся вибирати дні не пікові. Напевно, ви коли-небудь підбирали собі авіа квитки. І бачили, як різниться його ціна в залежності від дня вильоту. З доставкою вантажів працює та ж система. У різні дні вартість на доставку одного і того ж товару може відрізнятися в кілька разів. Зазвичай, понеділок і вівторок – це саме ті дні, які мають більш низькі тарифи. Це дозволить вам заощадити до 10% закладеного бюджету.

  Приділяйте увагу розвитку міцних відносин з перевізниками

  Більшість компаній практикує пошук нового перевізника кожен раз, коли піднімається ціна за доставку вантажу. Але чи є в цьому сенс? Адже рано чи пізно він підніме ціну і вам знову доведеться шукати нову компанію для співпраці. А ось побудова тісних партнерських взаємовідносин з компанією-перевізником – це вже інша справа. Від цього ви в результаті отримаєте більше вигоди, ніж незначна економія при виборі нового партнера.

  Нерідко бувають ситуації обмежену пропускну спроможність компанії-перевізника. І тоді вони забирають вантажі тих, хто знаходиться з ними в довгострокових відносинах. Ще однією вигодою для вас є більш привабливі умови контракту, в якому прописано відсутність щорічного підвищення цін на доставку.

  Більше і рідше краще, ніж мало і часто

  Вам слід домовитися зі своїми клієнтами, щоб вони замовляли у вас товар у великих обсягах, але рідше. Адже доставка одного великого контейнера раз в тиждень набагато вигідніше двох контейнерів (два рази на тиждень) меншого обсягу. А для того, щоб ваші клієнти погоджувалися купувати за раз більше, ви можете надати їм більш вигідні ціни на опт.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01