X

Залишіть ваш відгук

Ваша оцінка

Цена
Качество
Сроки
language-switcher

 • Русский
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Яким повинен бути логіст: особистісні якості та професійна підготовка

  Якщо розглянути галузі, в яких потрібні логісти, стане очевидним: це професія для неординарних людей. Крім спеціальних знань, людина повинна мати гарну пам’ять, вміти підтримувати бесіду, концентруватися над проблемою і завжди мати запасні шляхи вирішення проблем.

  Що роблять люди цієї спеціальності?

  Професія логіста затребувана на великих підприємствах. Коло проблем, що вирішується фахівцями цієї галузі, виходить далеко за рамки просто організації транспортних перевезень. Однак потреби підприємств заповнюються за рахунок запрошення кількох співробітників і розподілу обов’язків між ними. Під останніми можуть матися на увазі наступні дії:

  • моніторинг ринку транспортних послуг;
  • організація зберігання вантажів;
  • підготовка відповідної документації;
  • пошук каналів альтернативного зв’язку з постачальниками / одержувачами;
  • управління обслуговуючим персоналом;
  • розробка оптимальних маршрутів;
  • створення клієнтської бази, робота з нею, багато іншого.

  Тому логіст – це людина володіє спеціальними знаннями, володіє аргументаційної базою, що орієнтується по картах, підкований економічно і юридично. Для роботи за цією спеціальністю неодмінно потрібно освіту і постійне підвищення кваліфікації, що пов’язано з часто змінними умовами роботи.

  Особистісні якості для професії логіста на увазі легку навчатися, вміння орієнтуватися в ситуації, глибоко занурюватися в суть виробничих проблем. Якщо для великих підприємств неякісна робота фахівців цієї галузі виливається в збитки, то для середнього і дрібного бізнесу – вона еквівалентна відмови від його ведення. Це не перебільшення.

  Кому і де потрібні логісти?

  Без економічних шляхів доставки товару до кінцевого споживача, способів зберігання, забезпечення безпеки, дрібний підприємець не витримає конкуренції. Адже всі витрати підприємства, нехай і самого маленького, розподіляються на вартість реалізованої продукції. Отже, доведеться підвищувати ціну або працювати за менший дохід. Велике підприємство витримає подібні навантаження завдяки масштабності роботи (великим обсягам поставок), дрібному підприємництву зробити це набагато складніше.

  Більш того, бізнес фабрик, заводів може будуватися на створенні власного автомобільного та навіть залізничного (наявність вагонів, наприклад) парку. Але вийшов на сучасний ринок ритейл, часто залежимо від послуг транспортних організацій, моторності їх співробітників, вміння логістів знаходити оптимальні рішення для клієнтів.

  Замовник може не знати про всі способи вантажоперевезень або існуючі послуги галузі, підприємства. Завдання логіста в вивченні потреби конкретного клієнта і умінні запропонувати аргументування рішення, що не викликає сумнівів. Сюди входять такі аспекти:

  • вибір виду транспорту від наземного до авіаперевезень, морські шляхи;
  • необхідність спеціальної упаковки, придбання тари, піддонів, іншого;
  • визначення типу супроводжуючої документації (накладні на товар, митні декларації, інше);
  • організація роботи бригад вантажників, приймальників, іншого персоналу, який бере участь в процесі передачі товару.

  Вимоги самі визначають те, яким повинен бути логіст для процвітаючого підприємства. Уміння спілкуватися з людьми грає величезну роль в роботі фахівців цього напрямку. При цьому зберігається необхідність орієнтації в конкретній ситуації, яка залежить від погодних умов, політичної обстановки і багато іншого, що не входить в компетенцію простого водія або вантажника. Логіст – це людина, яка зможе перенаправити транспортну колону по новому маршруту при виникненні прецеденту, віддати розпорядження на перевірку, перепакування вантажу, виконувати ряд інших нестандартних дій, залишаючись в рамках закону.

  Comments are closed.

  Заказать доставку

  Авиа доставка Авіа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

  Обращайтесь к нам

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01