language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Економія на Аліекспрес

  Аліекспрес відомий доступністю та різноманітністю. Покупці з усього світу закуповуються незвичайними та корисними товарами. Людині властиво шукати найвигідніші пропозиції, щоб заощадити кошти. Аліекспрес частково підтримує такі прагнення людей. Тому виникло багато способів заощадити на покупках.

  Кешбек сервіси


  Навряд чи знайдеться сучасний покупець, який вперше чує про такі сервіси. Все одно проведемо лікнеп.

  Кешбек – це сервіс, який повертає частину грошей із покупок в інтернеті.

  Кому це вигідно? Покажемо з прикладу. Ви вибрали планшет на Аліекспресі, який коштує 20,000 р. і купили його через кешбек за умови 7% знижки. Магазин, який продав товар, стягує 10% комісії. Так виходить, що кешбек сервіс отримує 3% від покупки, а покупець – обумовлені 7%.

  Принцип роботи є максимально простим. Інтернет має багато популярних сайтів, які пропонують свої послуги. Перед тим, як зв’язатися з ними, прочитайте відгуки користувачів. Це допоможе вберегти себе та гаманець від неприємностей.

  Кешбек можна використовувати, до речі, не лише на Аліекспресі. Багато інших китайських магазинів успішно співпрацюють із сервісами, отримуючи взаємну вигоду.

  Знижки та акції

  На Аліекспресі постійно відбуваються акції, а дорогий товар можна придбати із солідною знижкою. Товари можна додавати у вибране та регулярно моніторити знижки. Шукайте найвигідніші ціни. Тут не працює принцип «чим дорожче, тим краще». Ціна залежить від продавця чи окремого магазину. Тому орієнтуйтесь на знижки, відгуки та спеціальні пропозиції.

  Купони

  Ця цікава концепція ще зовсім молода. Суть купоном у тому, що ви купуєте його за низькою ціною та отримуєте знижку на певний товар. Наприклад, купон на 10% знижки коштує 100 р., а ви купуєте товар за 3000 р. У результаті виходить економія 200 р., що вже приємно. Є багато сервісів, які пропонують онлайн купони. Уважно дивіться дату закінчення купонів, вони вічні. Прикро буде придбати купон на знижку, але не використовувати його.

  Покупки на свята

  Якщо у нас на багато речей перед святами ціни переважно зростають, то у китайців трохи по-іншому. Купуйте на китайські свята, коли проходять масштабні знижки та розпродажі. Це допоможе добре заощадити на покупках на Аліекспрес. Також пам’ятаємо про Чорну п’ятницю. Іноді знижки сягають 30%.

  Промокоди

  Сам Аліекспрес видає спеціальні промо-коди, які при замовленні дають хороші знижки. Також код знижок може встановлювати партнер онлайн-магазину. Наприклад, блогер користується товарами, які замовив на Аліекспрес, та розповідає про них у своєму блозі. Для його читачів чи глядачів людина домовляється про промо-код. Так глядачі чи читачі отримують унікальний код та знижки.

  Фільтр товарів

  Тут мова піде не про знижки, а про фільтр того, що ви маєте намір купувати. Перед оформленням замовлення запитайте себе:

  • Чи потрібно мені?
  • Якщо так, то де я зможу це використовувати?
  • Чи коштує товар своїх грошей?
  • Чим його можна замінити?

  Чи не вигадуйте натягнуті відповіді. Якщо чесно відповісти самому собі, то згодом це увійде у звичку, а ви грамотно ставитеся до шопінгу. Справді, важко втриматись, коли на Аліекспресі годинами гортаєш стрічку товарів за порівняно низькими цінами. Але важливо фільтрувати продукцію. Згодом ви помітите, як це допомагає зберігати гроші.

  Коментарі

  tinyurl.com, 2023-05-07 01:15:16

  https://cutt.ly/fHvcKI1 https://bit.ly/3sDZCLD https://bit.ly/3Lw37L3 https://bit.ly/3MnBepI https://bit.ly/3PoLnnH https://bit.ly/39Slb4E https://cutt.ly/rHvvOSp http://szybkie-ubezpieczenia.pl https://is.gd/q4KLuE https://tinyurl.com/rk4w3hzh https://Rebrand.ly/a5eb75 http://kalkulatorubezpieczen.pl http://ubezpieczenia-bydgoszcz.net.pl https://tinyurl.com/2p9aynvp https://cutt.ly/THvcltN https://cutt.ly/xHvcx8Y https://Rebrand.ly/a89b65 https://is.gd/VZy27c https://cutt.ly/NHvv1ds https://Rebrand.ly/0338dd tinyurl.com is.gd tinyurl.com mielec-ubezpieczenia.pl https://bit.ly/ https://tinyurl.com/yzdex8za cutt.ly https://is.gd/ https://cutt.ly westaubezpieczenia.pl https://rebrand.ly/86dbc4 https://tinyurl.com/ is.gd is.gd Is.gd kancelaria-ubezpieczen.pl

  https://tinyurl.com/, 2023-05-05 15:34:42

  https://tinyurl.com/yzdex8za http://westaubezpieczenia.pl http://ubezpieczbowarto.pl https://bit.ly/3weAI7J https://cutt.ly/rHvbTO9 http://ubezpieczenia-slowik.pl https://Rebrand.ly/238528 https://tinyurl.com/4tdytrmu http://ubezpieczenie-przemysl.pl https://cutt.ly/uHvcO81 https://bit.ly/3Poipog http://ubezpieczenia-ranking.pl https://is.gd/jswyWp https://rebrand.ly/c4464b https://is.gd/vXhjRh https://Bit.ly/3yETPcx https://cutt.ly/hHvcg7L http://ubezpieczeniagdansk.com.pl https://tinyurl.com/yckpz4uw https://Tinyurl.com/2p8r7bch https://tinyurl.com/ tinyurl.com http://tewaubezpieczenia.pl http://ubezpieczamtanio.pl cutt.ly Ubezp-Ocac.pl tinyurl.com https://is.gd/6g4B4T tinyurl.com cutt.ly https://tinyurl.com/ https://tinyurl.com/ https://bit.ly/ https://Is.gd/u59E8e https://Cutt.ly ubezpieczenia-nysa.pl

  https://rebrand.ly/, 2023-05-05 13:35:32

  https://tinyurl.com/tr774h94 http://ubezpieczrodzine.pl https://rebrand.ly/55421a https://cutt.ly/0HvvFNe https://tinyurl.com/mvan9nm9 https://bit.ly/3wtWQd1 https://rebrand.ly/bec628 https://bit.ly/3PlL1hR https://is.gd/u59E8e https://cutt.ly/nHvvycb http://ubezpieczrodzine.pl https://cutt.ly/EHvvhIf https://is.gd/h67KaV https://Is.gd/8Z7PBr https://rebrand.ly/9ed83b https://tinyurl.com/2p83wea8 https://tinyurl.com/rk4w3hzh https://Tinyurl.com/bder6rsc https://is.gd/Rr6TdV http://ubezpieczeniabielsko.pl/ https://rebrand.ly/ tinyurl.com http://kalkulatorubezpieczeniasamochodu.pl/ https://is.gd/7Mwnmi cutt.ly rebrand.ly rebrand.ly bit.ly rebrand.ly https://rebrand.ly/bec628 ubezpieczeniatarnowskiegory.com.pl https://rebrand.ly gdzie-ubezpieczyc.pl http://tani-ubezpieczyciel.pl bit.ly bit.ly

  Cutt.ly, 2023-05-05 13:29:53

  https://cutt.ly/kHvbjd3 https://cutt.ly/dHvvgh9 https://is.gd/q4KLuE https://bit.ly/3LlYoLA http://ubezpieczenia-bydgoszcz.net.pl https://Tinyurl.com/23uu6v8h https://tinyurl.com/4df82cf3 https://tinyurl.com/32tjdffb https://tinyurl.com/mrxsbn9r http://Ubezpieczsieznami.pl/ https://Bit.ly/3Lw37L3 https://tinyurl.com/23uu6v8h https://rebrand.ly/238528 https://cutt.ly/PHvcD2y http://dobrzeubezpieczamy.pl https://is.gd/Bgezjx https://cutt.ly/3HvvJeP https://is.gd/CmxvJ0 https://tinyurl.com/bdeuycjr https://rebrand.ly/9ed83b Cutt.ly ubezpieczenianaraty.pl https://rebrand.ly/0004e5 https://cutt.ly/ ubezpieczamtanio.pl cutt.ly bit.ly ubezpieczenia-wodzislaw.pl tinyurl.com Ubezpieczsieteraz.pl Cutt.ly Tinyurl.com Rebrand.ly https://Rebrand.ly/873739 https://is.gd/1dP0So https://cutt.ly/

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01