language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Кабмін ухвалив рішення про безперервну відеозйомку оформлення митних декларацій

  зерно

  На одному з останніх засідань кабінету міністрів було прийнято рішення, що відтепер усі митні процедури, пов’язані з перетином державного кордону України, обов’язково фіксуватимуться за допомогою фотографії та відеозйомки. Це можна розцінювати як акт боротьби з хабарництвом на митниці та іншими порушеннями закону та прав громадян.
  Отримані при цьому матеріали будуть доступні всім зацікавленим особам для перегляду та контролю – таким чином, митні операції стають підконтрольними. У планах уряду – зобов’язати митних співробітників прикріплювати до одержаних матеріалів фотокопію митної декларації. Безперервна відеофіксація процесів розпочнеться з 1 липня 2016 року.

  Крім цього, йшлося про створення Міжвідомчого цільового центру ММЦ, відповідального за дії двадцяти мобільних груп, які будуть сформовані із представників Національної поліції, фіксальної служби та державної прикордонної служби. Організація включатиме аналітичну групу, завданням якої буде відслідковувати найризиковіші митні операції та інформувати про це мобільні групи, які, до речі, працюватимуть у режимі 24\7.

  Кабінет міністрів сподівається, що це допоможе якщо не повністю попередити та купірувати, то хоча б у багато разів скоротити прояв корупції як з боку митників, так і з боку торгівлі, а також покращити процес митного контролю та зробити його більш прозорим.

  Інформацію офіційно підтвердив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Ось тільки, за словами Гройсмана, новий порядок роботи державної митниці набуде чинності не з 1 липня, а з 1 серпня. І відеофіксація пошириться не лише заповнення митних декларацій, а й огляд вантажів. На час огляду вантажу митник не повинен залишатися з вантажем наодинці – його обов’язково зафіксують за допомогою фото- та відеоапаратури. Прозорою буде вся інформація – що це за товар, яким транспортом він прибув. Прем’єр-міністр зазначає, що це покращить роботу митниці. Також він зауважив, що це ще не кінець митних реформ і каже, що на митниці мав наведений системний порядок – встановлено сканери, оптимізовано та покращено програмне забезпечення, яке дозволить адекватно оцінювати ризики, набуде чинності система «Єдиного вікна».

  Це, безумовно, хороші новини для всіх українських бізнесменів, особливо тих, хто замовляє карго з Китаю до України. Чим краще, оперативніше та чесніше працюватиме митниця – тим менше очікується ризиків та митних простоїв, і тим швидше товар, доставлений за допомогою перевезення вантажів з Китаю, прибуде до дверей одержувача. Про це дбає компанія TopCargo. Навіть у складні для української економіки та митниці часи, ми здійснювали та здійснюємо доставку стандартних та збірних вантажів на кращих умовах. Тому саме з нами ваша доставка товарів з Китаю буде найзручнішою оперативною та вигідною.

  Докладніше про послугу LCL доставки ви можете прочитати в розділі «Доставка малих вантажів з Китаю». Це може стати вам у нагоді при замовленні невеликих, пробних партій вантажу і суттєво заощадити свої кошти.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01