X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

Які види складів оподатковуються?

Сьогодні є лише величезна кількість різних сфер бізнесу. Як правило, якщо ми не говоримо про інформаційний бізнес наприклад, але про класичну схему підприємницької діяльності, коли бізнесмен купує товари за ту ж ціну, а потім переллє за вищою ціною, то необхідно мати місце, де можна зберігати цей продукт. Сьогодні в цій статті ми хотіли б поговорити трохи більше детально, на цей раз, не про те, що купити і як продати більш ефективно, але про менш обговорювані, але все ж відповідні сторони питання-правовий. Таким чином, є склади безподаткових? Якщо так, то які? Які види складів обкладається податком в Україні у 2019?

Складські приміщення в Україні та оподаткуванню: основні особливості

Загалом, якщо ви плануєте купити або орендувати склад для оптової або роздрібної торгівлі певним товаром з нього, то Реєстрація вам знадобиться в будь-якому випадку. Логістичний процес на складі досить складний, тому що вимагає узгодженості функцій поставки поставок, обробки вантажних і розподільчих замовлень. Логістика на складі охоплює всі основні функціональні площі, розглянуті на мікро-рівні. Швидше за все, ви не зможете зробити все це на свій розсуд, і вам знадобляться співробітники, на яких ви можете делегувати принаймні частину роботи. Функціонування всіх складових логістичного процесу повинне враховуватися у взаємозв’язку і взаємозалежності. Такий підхід не тільки дозволяє чіткої координації складських послуг, це основа для планування і моніторингу просування вантажу на склад при мінімальних витратах. Деякі з видів складів підпадають під податкові пільги.

Умовно, весь процес можна розділити на наступні три види операцій:

 • Послуги з координації закупівель;
 • Безпосередньо пов’язане з обробкою вантажу та його документацією;
 • координувати послуги з продажу.

Таким чином, компанія, основною господарською діяльністю при KVED є складська економіка не може використовувати податкову вигоду, а саме виключення з об’єктів оподаткування промислових будівель, зокрема складські приміщення промислових підприємств. Залежно від сфери діяльності, вам необхідно зареєструвати вашу справу як ТОВ, як юридична особа або як фізична особа-підприємець. Сума податків також залежить від форми, в якій ви зареєстрували вашу справу, а також про те, що доходи він приносить вам. Якщо ви плануєте робити бізнес на свій розсуд або з невеликою кількістю людей, то краще зареєструватися в якості підприємця. Така реєстрація не вимагає багато часу або зусиль від вас, і саме по собі позбавляють вас багатьох проблем, пов’язаних з запуском власного бізнесу. Для цього необхідно здійснити державну реєстрацію, зареєструватися як платника єдиного податку, отримати банківський рахунок, потім скласти свій склад в оренду або майно, а потім може оформити трудові відносини з Співробітників. Не забувайте дотримуватись всіх правил пожежної безпеки, а також дотримання правил зберігання товару, який ви збираєтеся торгувати.

Як бачите, тут немає нічого складного. Оплата податків на час робить життя набагато простіше, що особливо вірно, якщо ви запустите свій власний бізнес!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01