language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як уникнути ризиків у бізнесі з Китаєм?

  business_s_china

  Початок будь-якого бізнесу пов’язаний з безліччю ризиків. Особливо, якщо постачальник знаходиться за тисячі кілометрів, розмовляє іншою мовою і звик до інших стандартів виробництва. Але в сучасному світі для конкурентоспроможності потрібно щодня виходити за свою зону комфорту, щоб зайняти нішу навіть у внутрішньому ринку. Звичайно, частина сумнівів зникає при особистій поїздці до Китаю, але навіть якщо такої можливості немає, є інші способи убезпечити себе і переконатися, що авіа карго з Китаю прийде у потрібному вам вигляді.

  Ризики при замовленні доставки вантажів авіа з Китаю:

  1. Потрапити на гачок китайських шахраїв

  Цей страх найпоширеніший серед бізнесменів, які починають працювати з Китаєм. У більшості випадків скамери пропонують товар, набагато нижчий за ринкову ціну. Найпопулярнішою наживкою є продукція Apple. Шахраї переконують, що у них є техніка з того ж заводу, яка просто поставляється нелегально і багато хто ведеться на це.

  Як уникнути ризику?

  Завжди перевіряйте інформацію. Порівняйте ціни на цей товар у інших продавців. Попросіть постачальника показати реєстрацію підприємства, дозвіл на експорт. Пошукайте відгуки про нього та назву компанії у списках скамерів. Завжди ставте під сумнів інформацію. У крайньому випадку можна найняти посередника з Китаю для перевірки виробничої потужності, наявності дозволів, кількості співробітників.

  2. Витрачена даремно передоплата

  Зазвичай розмір передоплати становить 30 відсотків. Якщо ви перевірили документи постачальника та впевнені у його заявлених характеристиках, ризик мінімальний. Якщо все ж таки є сумніви, варто скористатися системою Escrow, вона є у функціоналі багатьох інтернет-магазинів, наприклад Aliexpress. Ця система означає, що перерахована передоплата потрапить до постачальника тільки після вашого підтвердження отримання товару.

  3. Втрата авіадоставки з Китаю

  Досить рідкісний випадок, але через широку розголосу про поодинокі події цього бояться багато хто. Так зазвичай відбувається через неуважність до документації, неправильного вибору партнера та постачальника. Китайці, помічаючи, що ви недбало ставитеся до справи і не приділяєте уваги деталям, можуть нажитися на вашій неуважності. Цього, знову ж таки, можна уникнути завдяки ретельній перевірці постачальника або замовлення доставки товару з Китаю у компанії TopСargo.

  4. Неякісний товар

  Китай співпрацює з величезною кількістю партнерів. І в кожного з них відрізняються вимоги до постачання товару. Наприклад, товар поганої якості, який не замовлять із США, може успішно продатись в Україні. Тому слід застерігати кожну маленьку деталь перед замовленням партії. Назвіть стандарти якості, яким товар повинен відповідати, опишіть вимоги до дизайну, упаковки, інструкцій, комплектації. Все це має звучати не лише на словах, а й бути вказаним у документації. Поставте якнайбільше запитань і ви уникнете цього ризику.

  5. Нестабільна якість

  Багато описують ситуацію, коли якість продукції поступово погіршується. І через те, що зміни не кардинальні, бізнесмени не одразу звертають увагу на проблему. У цьому полягає їхня помилка. Обов’язково одразу зв’яжіться з постачальником та з’ясуйте проблему на початкових етапах. Після доказів вам можуть запропонувати заміну або додаткову продукцію-компенсацію для ваших клієнтів.

  Багато ризиків допоможе уникнути співпраці з TopСargo. Так, ви впевнені, що ваша авіадоставка Китай-Україна прибуде вчасно. Звязатися з менеджером компанії можна за телефоном 067-827-70-74.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01