language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  ЯК КУПИТИ АЙФОН 11 В АМЕРИЦІ

  Новинки від компанії Еппл завжди мають великий попит. Компанія заздалегідь презентує нові моделі Айфонов та отримує численні заявки на попереднє замовлення. У той же час у нашій країні нові моделі з’являються пізніше і коштують вони, як не парадоксально, дорожче, ніж у США. Причому різниця в ціні може досягати кількох сотень доларів. Тому дуже актуальним є питання, як заощадити і чи можна замовити Айфон 11 у США?

  Замовити в США можна, але для цього потрібно враховувати деякі нюанси.

  Як відбувається процес замовлення iPhone 11?

  По суті, онлайн-магазини в США мало чим відрізняються від українських. Тому знайти варіант, який максимально підійде за вартістю, не складе великої праці. Якщо ваш рівень англійської низький, це теж не є перешкодою. Просто використовуйте перекладач, вбудований у браузер. Оформити замовлення можна безпосередньо на сайт компанії Еппл. Такий варіант є гарантією, що прийде до вас оригінальний смартфон.

  На жаль, ви не зможете при оформленні замовлення вибрати для доставки Україну. Це зроблено спеціально, адже в такому разі ніхто не став би купувати Айфони, які коштують дорожче в нашій країні. Але ця перешкода не може позбавити вас змоги заощадити.

  Існують цілком законні та зручні лазівки. Так, ви можете скористатися послугами транспортних компаній, які є посередником між вами та інтернет-магазином. Такі компанії мають власний склад у США, який, як правило, знаходиться в безподатковому штаті. Ви просто реєструєте обліковий запис, оплачуєте покупку на сайті і вказуєте адресу цього складу. Потім реєструєте на сайті посередника накладну та чекаєте на посилку в Україні.

  Існують інші способи замовлення. Ви можете доручити посереднику викупити необхідну кількість пристроїв, обумовити вартість доставки та терміни. Замовлення послуги можна зробити, наприклад, на сайті компанії Topcargo. Навіть з урахуванням доставки зі США покупка вийде значно дешевше, ніж якщо купити в Україні.

  При цьому ви не обмежені у виборі інтернет-майданчиків. Таким же чином можна купити Айфон, що був у використанні на Ebay та інших торгових майданчиках. Головне знайти перевіреного постачальника з прийнятними цінами на послуги та доставку.

  На що звернути увагу при виборі iPhone 11?

  Купуючи iPhone 11 в США, ви повинні переконатися, що він призначений для вільного використання. Існує практика, коли пристрій випускається під роботу у мережах певного оператора зв’язку. Пристрої з позначкою NeverLock не були заблоковані та можуть працювати з будь-яким мобільним оператором.

  Ті ж пристрої, які призначаються для роботи з певними стільниковими операторами, необхідно буде перепрошити, щоб зняти блокування.

  Купити Айфон 11 у США не так складно, якщо скористатися допомогою компаній посередників. Самостійно замовити пристрій, не маючи належного досвіду покупок на іноземних сайтах, не володіючи англійською та не знаючи нюансів митного оформлення, куди складніше. Тому, якщо вам хочеться заощадити та купити на 100% оригінальний Айфон, то просто оберете посередника та чекайте на посилку!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01