language-switcher

  • Русский
  • X

    Залишіть ваш відгук

    Ваша оцінка

    Цена
    Качество
    Сроки
    • 044 353 00 01
    • 097 203 19 55
    • 048 738 77 81
    • 093 170 22 13

    Як почати збирати гроші?

    Гроші, у будь-якому випадку, мають властивість закінчуватися. Причому в різних ситуаціях: і тоді, коли дохід раптово падає, і тоді, коли він, все ще ніби присутній. Фінансова подушка безпеки – це те, що, безумовно, необхідно кожному в цей непростий час.

    Збирати гроші – не так складно, як може здатися на перший погляд. Але й непросто: як мінімум, базові навички фінансового планування тут точно знадобляться. Навичками накопичення варто обзавестися обов’язково: адже саме так ви зможете робити справді вагомі заощадження.

    Содержание статьи:

    Як почати збирати гроші?

    У цій статті ми розповімо вам про найпростіші та працюючі способи.

    1. Автонакопичення. Це найпростіший спосіб збирати гроші. Просто налаштуйте у своєму інтернет-банку опцію переказу певної суми щомісяця на накопичувальний рахунок. Далі можна спостерігати, як збільшуються ваші заощадження. По факту, в цьому випадку вам навіть робити нічого не потрібно, крім установки всіх необхідних налаштувань. Природно, значних накопичень навряд чи вдасться досягти в цьому випадку, але як перший крок, це – відмінний варіант.
    1. Поступово збільшуватиме накопичення. Почніть збирати потроху, наприклад по 10% з кожної зарплати. Потім щомісяця підвищуйте розмір накопичень на 1 процентний пункт. Тобто 11%, 12%, 13% тощо. Природно, важливо при цьому не сідати на хліб та воду та вести досить комфортне існування. Загалом, якщо вам комфортно відкладати, наприклад, 20% вашого доходу, то це найбільш оптимальна частина. Більше – вже, мабуть, не варто.
    1. Вираховувати відсоток від покупок. Деякі банки дозволяють переводити певний відсоток від покупок на накопичувальний рахунок. Для цього просто оберіть кредитну картку з можливістю кешбеку: такі зараз пропонують практично всі великі банки. Це, мабуть, найбільш простий спосіб економії, як і накопичень. Але ця медаль має і зворотний бік: через наявність кешбеку хочеться витрачати більше і більше, при цьому – далеко не завжди на потрібні речі.
    1. Копійте бонуси. Це можна робити і за допомогою кредитки, і за допомогою численних бонусних та дисконтних карток.
    1. Обов’язково встановіть власну фінансову мету.

    6.Контролювати витрати та доходи. Це можна робити різними способами: як за допомогою спеціальних додатків, так і за допомогою всіх звичних табличок в Excel.

    1. Гроші та емоції погано вживаються разом: це дуже важливо розуміти. Тому, наприклад, при отриманні заробітної плати ми рекомендуємо вам планувати свої витрати відразу ж: буквально, розписувати їх по дрібницях.
    1. Найпростіший лайфхак – це відкладати гроші ще до того, як ви почали робити інші витрати. Грубо кажучи – спочатку скидаєте потрібну суму на ваш ощадний рахунок, вже потім – сплачуєте рахунки, комуналку, відраховуєте витрати на кредити та інше.
    1. Відмовтеся від шкідливих звичок. Насправді, це чи не найпростіший спосіб оптимізації ваших витрат. І, насправді, ви здивуєтеся, коли зрозумієте, скільки коштів на місяць може йти на алкоголь та куріння. У разі відмови від шкідливих звичок, подвійна користь – ви і грошей зможете накопичити і здоров’я поправите.
    1. Власні схеми відрахувань також дуже важливо вигадати. Можна, наприклад, використовувати такий психологічний прийом, як заокруглення. Якщо у вас в гаманці до кінця тижня лежить 543 рублі, залиште в ньому круглу суму – 500 рублів, а 43 відкладіть у скарбничку. Схема проста, але – абсолютно робоча. Або, скажімо, ви можете самостійно дещо утруднити доступ до грошей. Наприклад, створити ощадний рахунок, де заблоковано зняття коштів, скажімо, до певної дати.

    Важливо розуміти, що, хоч би який метод ви вибрали, від вас знадобиться твердість духу і дисципліна. Щоб справлятися було простіше, є кілька хитрощів, як накопичити гроші за маленької зарплати, заснованих на знанні нашої психології.

    По-перше, перш ніж зробити якусь покупку, задайте собі просте запитання: «Скільки годин моєї роботи це коштує?». Навіть якщо ви великий любитель шопінгу, ви, напевно, зупинитесь, дізнавшись, що нова сумочка або сумнівний гаджет коштують 2-3 ваші робочі дні. Усвідомлення того, скільки зусиль ви витрачаєте, щоб заробити певну суму, допомагає відкладати гроші, замість витрачати їх на сумнівні задоволення.

    По-друге, пам’ятайте, що ви самі – найцінніший ваш ресурс, і задоволення ваших потреб та цілей – найважливіше ваше завдання. Це означає, що, отримавши зарплату, насамперед ви маєте заплатити собі. Відкладати гроші на свою мету потрібно не за залишковим принципом, а вивести це на рівень таких обов’язкових платежів, як оплата рахунків або платежі за кредитом.

    Коментарі

    Аня, 2020-10-28 19:00:42

    Я начала с самого простого, купила себе копилку и теперь периодически её пополняю, пока немного удалось насобирать, но всё же.

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Замовити доставку

    Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

    Звертайтесь до нас

      Останні новини

      Доставка вантажів з Південної Кореї

      Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

      Викуп товару з майданчика TAOBAO

      Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

      Доставка вантажів з Тайвані

      Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

      Рецензії на есе – кому користуватися?

      Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

      language-switcher-fixed

    • Русский
      • 044 353 00 01