language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як накопичити гроші на квартиру, не жертвуючи своїм комфортом та благополуччям

  Щоб заробити кошти і опинитися біля керма, не сидіти на одній гречці і не озиратися на всі боки, необхідно правильно і раціонально розпоряджатися коштами. Вміння грамотно керувати грошима потрібно у звичайному житті, адже можна накопичити на квартиру безболісно не вдаючись до чорних схем, ігор у казино чи інших варварських способів. У статті буде описано найбільш ефективні і реальні методи накопичення фінансів на квартиру мрії.

  Варіант № 1

  Можна покласти кошти на депозит у банку і постійно отримувати дивіденди, але на жаль цей спосіб накопичення тривалий і доведеться трохи почекати з втіленням мрії, проте надійний і перевірений. Слід звертати увагу на ставки від 4-6 відсотків – це реальні кошти, які можуть принести пасивні гроші, інші банки з високими ставками можуть зникнути вже завтра, а вкладник залишиться без коштів.

  Варіант № 2

  Можна інвестувати кошти, але даний варіант заробітку ризикований, слід вкладати гроші в перевірені компанії або фінансові установи.

  Наприклад, можна вкласти кошти у фінансову компанію, яка видає мікропозики. Клієнт вкладає кошти, підписує договір, після закінчення отримує кошти з відсотком за їх користування.

  Ощадбанк пропонує своїм клієнтам інвестувати кошти. За внесок у фінансову установу можна отримати 10-15% річних. Але щоб накопичити за рік на квартиру, слід вкласти велику суму коштів. Краще інвестувати частину коштів, подивитися на правила гри, вивчити ринок і за бажання грати по великому. Але експерти рекомендують грати чесно і накопичувати гроші поступово, можливо все закінчитися сумно, якщо грати в різні ігри і не залишиться ні інвестицій, ні фінансів.

  Варіант № 3

  Можна влаштуватися на другу роботу, але на жаль тоді страждатиме перша робота та сім’я. Щоб адекватно витрачати сили слід знайти підробіток, який приноситиме дивіденди і забиратиме мінімум часу. Отримані кошти краще відкладати на спеціальний рахунок із накопичення коштів на житло.

  Варіант № 4

  Уряд Росії стабілізує питання з нерухомістю, тому іноді квартири надаються з пільгами для молодих сімей або приємними знижками. За бажання можна пошукати в інтернеті, які акції діють для охочих отримати квартиру.

  Варіант № 5

  Якщо ви покращуєте житло, можна придбати нову нерухомість у кредит, після здавати стару нерухомість та покривати кредитну позику, таким чином, людина отримує пасивний заробіток та нові квадратні метри.

  Варіант № 6

  Скоротіть потреби, наприклад, відмовтеся від щоденного поїдання смакота, купуйте солодощі тільки один раз на тиждень. Скоротіть споживання газу, води та електроенергії, плануйте бюджет за допомогою мобільних програм.

  Варіант № 7

  Якщо ви винаймаєте квартиру, розгляньте варіант іпотеки, купіть однокімнатну квартиру. Місячна плата за іпотеку та оренду житла майже однакова, але відчуття від проживання зовсім різні.

  Висновки:

  1. Погашіть заборгованості.
  2. Плануйте витрати.
  3. Відкладайте 5% від щомісячного прибутку.
  4. Вкладайтесь у перевірені системи.

  Коментарі

  Александр, 2020-10-28 18:49:06

  Довольна полезная статья. Дают много хороших советов, как начать копить на квартиру. Особенно мне понравились 6 и 7 варианты.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01