language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як назбирати на відпустку?

  Фінансові цілі можуть бути різними. Для когось фінансова мета – це певна нерухомість, для когось – лікування, комусь важливо вкластися у власну освіту. Іноді може йтися про більш короткострокові цілі, наприклад, мета – накопичити на відпустку. І в цій статті ми б хотіли трохи детальніше поговорити про те, як зробити це правильно і як накопичити на бажану подорож якнайшвидше і ефективно.

  Содержание статьи:

  Як накопичити на відпустку?

  1. Насамперед дуже важливо конкретизувати вашу фінансову мету. Коли йдеться про конкретні цифри, мрія припиняє бути мрією і стає цілком реальною та досяжною метою. Дізнайтеся точну вартість вашої відпустки. Неможливо ефективно накопичувати просто на відпустку. Ви повинні знати точну суму та термін. Постарайтеся прорахувати до дрібниць: вартість квитків, страховок, проживання, на музеї, екскурсії та інші розваги, витрати на їжу, на громадський транспорт, на подарунки близьким. Чим більш конкретною буде сума, тим більше, набагато реальнішою здаватиметься ваша фінансова мета. Головне – розписати витрати на поїздку максимально докладно, не упускаючи навіть найдрібніших деталей.
  2. Тепер, коли у вас є наближена до реальності сума всіх витрат на відпочинок, розділіть її на кількість місяців, що залишилися до відпустки. Розпишіть скільки вам потрібно працювати, що зробити, щоб відкладати певну суму разів за певний період.
  3. Спробуйте оптимізувати вартість вашої відпустки. Можливо, ви готові пожертвувати зірками готелю. Або ви зможете самостійно готувати обіди та скоротити розваги. Тверезо оцінювати свої сили та можливості – дуже важливо. Адже неадекватна мета лише засмучуватиме. І ви перетворите підготовку до відпустки на суцільний стрес. А якщо й сама відпустка, зрештою, трохи піде не за планом, що сама по собі – справа життєва, то все задоволення від поїздки, швидше за все, пропаде. Знову ж таки, оптимізувати вартість відпустки можна за допомогою більш дешевих авіа (або інших) квитків. Існують спеціальні ресурси, які дозволяють знайти найвигідніші пропозиції. Плюс – спробуйте домовитися про відпустку із друзями. Грубо кажучи, винайняти квартиру з друзями буде дешевше, ніж поодинці або навіть удвох. Прочитайте варіанти лайфхаків від відомих мандрівників. Як правило, можна чудово заощадити навіть на квитках до музеїв чи національних парків. Робіть броні готелів та квитків заздалегідь, так виходить набагато дешевше. Використовуйте промокоди та знижки.
  4. Переказуйте суму на окремий накопичувальний рахунок. Ще краще, якщо на залишок нараховуватиметься відсоток. Створити окремий рахунок, як правило, можна прямо у вашому банківському додатку. Не забувайте стежити за прогресом. До речі, цей прогрес дуже надихає.
  5. Регулярно поповнюйте рахунок. Крім обов’язкового, розрахованого на другому кроці платежу, перекладаєте з цього приводу все, що вдається заощадити. Перетворіть це на азартну гру. Чи не здійснили імпульсивну покупку? Відмінно, надішліть ціну цієї покупки на рахунок. Це стосується дрібниць – аж до зайвої чашки кави. Відкладати можна як готівку, так і безготівку.
  6. Обов’язково оптимізуйте свої витрати. Це стосується всього – харчування, транспорту. Насправді, способів заощадити існує досить багато: тому обов’язково промоніторуйте ваші актуальні витрати і прикиньте для себе, чим ви можете пожертвувати, щоб і грошей відкласти, і не зменшувати свій повсякденний комфорт надто радикально.
  7. Ви можете взяти кредит. Можна не на всю суму відпустки, а хоча б на її частину. Збільште кредитний ліміт вашої банківської картки, також можете взяти кредит у банку, або ж у приватної фінансової організації, або приватного інвестора. Якщо це – подорож вашої мрії, то чому б і не організувати її так, як це є у вашій мрії, з відповідними засобами?

  Коментарі

  Bit.ly, 2023-05-30 19:40:00

  https://tinyurl.com/bdf3eeh5 https://tinyurl.com/cx4sxf3c https://rebrand.ly/9b00f5 https://cutt.ly/QHvvTNQ https://Tinyurl.com/356m4924 https://bit.ly/3yETO8t https://bit.ly/3lgLX9w http://ubezpieczenia-on-line.pl https://rebrand.ly/aeb626 https://tinyurl.com/49np57xs https://cutt.ly/3HvvJeP https://bit.ly/39Slb4E https://cutt.ly/xHvvNzE https://bit.ly/3Poipog https://is.gd/rC2GTf http://ubezpieczeniacompensa.pl https://rebrand.ly/061791 https://Tinyurl.com/tr774h94 https://bit.ly/3Poipog http://Ubezpieczenialekarskie.pl/ Bit.ly tinyurl.com http://mielec-ubezpieczenia.pl is.gd tinyurl.com bit.ly https://tinyurl.com/ rebrand.ly rebrand.ly http://kalkulatorubezpieczeniasamochodu.pl https://rebrand.ly is.gd https://bit.ly ubezpieczto.pl rebrand.ly cutt.ly

  is.gd, 2023-05-30 18:01:36

  https://rebrand.ly/1fa74f http://noweubezpieczenia.pl http://Ubezpieczrodzine.pl/ https://is.gd/pbAplZ https://is.gd/vSr3BK https://tinyurl.com/2p9aynvp https://cutt.ly/DHvcTXK http://ubezpieczenia-dabrowa.pl https://Is.gd/zoAuGF https://tinyurl.com/39sa5jzs https://rebrand.ly/6e5087 https://is.gd/MEEIjn https://Rebrand.ly/5f8c1e https://bit.ly/3FSiwUM https://tinyurl.com/377fp3a9 https://is.gd/8Z7PBr https://bit.ly/3whqPGd https://tinyurl.com/4tdytrmu https://Rebrand.ly/4d0e16 http://ubezpieczenia-slowik.pl is.gd cutt.ly http://bielsko-ubezpieczenia.pl https://rebrand.ly/ bit.ly https://is.gd ubezpieczenialink4.pl https://bit.ly ubezpieczeniemojcompan.pl https://tinyurl.com is.gd ubezpieczenianaraty.pl bit.ly bit.ly ubezpieczenia-agent.waw.pl cutt.ly

  rebrand.ly, 2023-05-07 03:01:24

  https://bit.ly/3wpQknI https://rebrand.ly/873739 https://cutt.ly/hHvcg7L https://rebrand.ly/4ae84c http://ubezpieczenialekarskie.pl http://ubezpieczbowarto.pl/ https://tinyurl.com/23uu6v8h https://Rebrand.ly/d38c2b https://Tinyurl.com/32tjdffb https://rebrand.ly/0004e5 https://is.gd/D3z7r8 https://bit.ly/3wpPVSe https://is.gd/Vg1qOS http://gdzie-ubezpieczyc.pl https://tinyurl.com/2fwhzur5 https://Cutt.ly/oHvvdf3 https://Bit.ly/3whORkw https://rebrand.ly/1fa74f https://tinyurl.com/3zpfbph4 https://tinyurl.com/23uu6v8h rebrand.ly https://bit.ly/3whORkw http://teamubezpieczenia.pl/ is.gd https://cutt.ly/ is.gd cutt.ly https://Is.gd/q4KLuE https://rebrand.ly/ cutt.ly https://bit.ly/3yFXjMa Is.gd https://tinyurl.com/m8f4dyw7 http://ubezpieczamtanio.pl https://tinyurl.com/rk4w3hzh https://bit.ly/38rkKy6

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01