language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як організувати банкет для гостей з Китаю, який сприяє вигідній співпраці – ЧАСТИНА 2

  Screenshot (9)Доставка в Україну з Китаю виявиться вигіднішою, якщо партнери розуміють, що на вас можна розраховувати у довгостроковій перспективі. Саме тому навіть такі, здавалося б, не найважливіші для бізнес-процесів моменти, як вечеря чи бізнес-ланч мають дуже важливе значення. Вони дозволяють партнерам зрозуміти, як серйозно ви налаштовані на подальшу співпрацю.

  Перш ніж заглиблюватися в пояснення особливостей та принципів сервірування столів для гостей з Піднебесної, а також традиціях їди слід нагадати про те, що Китай – це своєрідна країна, яка має тривалу історію у становленні різноманітних ритуалів у харчуванні та етикеті. Їжа для представників цієї країни – дуже важлива складова культурна та традиційна одиниця. Саме тому особливе значення надається столовому етикету, особливо коли йдеться про організацію будь-яких ділових банкетів та заходів для укладання договорів про доставку з Китаю до Києва. Таким чином, знання норм та правил етикету цінується ними дуже високо. Найбільше для Китаю, коли інша країна при запрошенні та їх прийомі, враховує дані особливості менталітету.

  Сам розвиток етикету з організацією харчування почався у Китаї ще до нашої ери. Тоді доставка з Китаю на західні території здійснювалася великим Шовковим шляхом. Згодом етикет Піднебесної відбувся як набір різних ритуалів і традиційних підвалин, які є загальноприйнятими для всіх. Однак важливо враховувати приводи, заради яких організується банкет чи церемонія. Відмінності існують і залежно від областей та регіонів Китаю, що потрібно брати до уваги під час запрошення китайських гостей до своєї країни.

  Для того, щоб приступити до організації бенкетів для гостей, з якими обговорюватиметься доставка Китай-Україна, необхідно вивчити різні аспекти: принципи та особливості сервірування столів та традиційні засади їжі. Це допоможе максимально ефективно підійти до підготовки банкетних залів для експрес-обслуговування китайських делегацій та ділових партнерів.

  Найважливіше у культурі будь-якої країни під час трапези – повноцінне сервірування столу. У Китаї до цього ставляться з більшою ретельністю та увагою. Зазвичай у тому культурі простежується схильність на обідах до певної колірної гамі, що відповідає поєднанню білого і синього кольорів. Страви зазвичай прийнято також детально оформляти, особливо ті, що містять нарізані продукти.

  Цікаво відзначити, що традиційний китайський стіл виглядає як дві круглі поверхні, які розташовані одна над одною. Прихильність до цього, з їхнього боку, дозволяє організаторам обслуговування країн, які відвідують гості з Китаю, обирати прискорену форму надання послуг. Пояснюється це тим, що конструкція експрес-столів нагадує китайський стіл. Ця особливість говорить про ще одну рису – в Китаї не прийнято робити замовлення страв у послідовній черзі.

  Для Китаю під час самого процесу їди прийнятне розташування по центру столу спільних страв. А потім кожен отримує особисту порцію їжі зі столовими приладами. У цій країні спочатку історично закладено ретельний вибір продуктів харчування.

  Щоб дізнатися більше про те, як організувати діловий банкет для зустрічі з китайськими партнерами, щоб у результаті ціна доставки з Китаю в Україну була нижчою, читайте ЧАСТИНА 2.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01