language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як відкрити бізнес з виробництва ляльок

  Попит на іграшки з кожним роком зростає, в країні дуже багато можливостей виробляти власні ляльки, але чомусь багато хто купує їх за кордоном. Найчастіше іграшки купують батьки дітям від трьох до шести років. На другому місці йдуть немовлята від нуля до трьох.

  Варто зазначити, що ляльки потрібні від трьох років до 12, тому ця сфера дуже популярна зараз. Більше 40% покупок відводяться саме лялькам, м’яким або твердим.

  Якщо порівнювати постачання ляльок із Китаю, вони набагато вищі, ніж виробництво власними силами вітчизняних ляльок.

  Створення ляльок

  Ляльки найчастіше виготовляються з м’якого пластику – вінілу, оскільки саме цей матеріал має високу пластичність та легко формується. Головною перевагою цієї моделі є її безпека для людини.

  Щоб створити ляльку вініл нагрівають до температури рідини, після розливають формами, коли рідина приймає тверду форму, матеріал витягується. Завдяки унікальним формам та простому способу виготовлення виходять гарні та реалістичні ляльки за доступною вартістю.

  Деякі ляльки мають високу вартість, оскільки над майбутнім макетом працюють найкращі дизайнери, художники, візажисти. Вони спочатку малюють макет, потім узгоджують риси обличчя, а також роблять заготовку з якої після вийти лялька. Дизайнери одягу продумують унікальний стиль ляльки. Візажисти та перукарі створюють зачіски, підбирають макіяж та ідеальний колір волосся.

  Також є варіант м’якої ляльки, коли голова виготовлена із пластику, а тіло з м’якого матеріалу, над цією роботою потрібно провести більше часу, тому що потрібно створити деталі, пошити їх та наповнити, після прикрасити, а також доповнити аксесуарами.

  Після того, як лялька виготовляється, вона упаковується в спеціальну коробку. Після чого вирушає складу.

  Попит

  Споживач вважає, що західні ляльки набагато якісніші і кращі, тому якщо ви вирішили робити ляльок доведеться попрацювати не лише над рекламою, а й над факторами, які допоможуть переконати купити вітчизняне.

  Також варто зазначити, що вартість вітчизняної ляльки буде дорожчою за куплену в Китаї. Ляльки повинні мати необхідні супровідні документи, які підтвердять якість виробу та безпеку. Також підприємства, які виробляють товари для дітей, повинні проходити перевірку на відповідність до вимог.

  Тому якщо ви хочете відкрити власний бізнес з продажу ляльок, варто задуматися про купівлю їх у Китаї, оскільки якість товару відповідає всім нормам і вимогам, а вартість доступна.

  Окупність

  Варто зазначити, що для старту бізнесу – це вигідна партія, тому що на старт, рекламу та розвиток та просування необхідно вкласти велику суму грошей. На іграшки куплені за кордоном можна зробити націнку від 30-100%, що робить окупність магазину реальною та короткою.

  Коли інтернет-магазин зможе себе окупити, можна задуматися про продаж брендових ляльок, але важливо пам’ятати, що їхня вартість буде в кілька разів більша, величезної націнки неможливо зробити, а також складно їх продати.

  Краще орієнтуватися на потреби дітей від 3 до 7 років, коли вибір іграшки роблять батьки і пропонують простіші моделі, які мають реалістичний зовнішній вигляд, а також доступну вартість.

  Щоб вартість доставки товару з Китаю була доступною, варто замислитися над тим, що потрібно знайти перевірену компанію, яка запропонує прийнятні умови співпраці. Наприклад, міжнародна компанія TOP CARGO пропонує доставку товарів із будь-якого куточка світу. Крім всього компанія пропонує безліч варіантів доставки. по морю, автомобілем або авіаперевезенням. Також компанія може знайти виробника якісних іграшок та самостійно домовитися про постачання.

  TOP CARGO – це унікальна можливість побудувати власний бізнес, який принесе реальні доходи, при цьому клієнту потрібно лише визначитися з видом необхідного товару, все інше зроблять професійні співробітники міжнародної компанії доставки.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01