language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як відкрити магазин спортивних товарів із Китаю?

  sport_shopКомпанія Topcargo сьогодні підготувала поради з продажу спортивних товарів з Китаю, дотримуючись яких ви досягнете того, що ваша доставка вантажів з Китаю в Україну< /a> повністю окупиться.

  Особливості бізнес-плану та доставка вантажів з Китаю

  Спеціалізація

  По-перше, зробіть аналіз найпопулярніших спортивних занять у вашому регіоні. Можливо у вас популярний футбол або ваше місто є великим туристичним місцем. Відштовхуйтеся від популярних захоплень і на основі цього формуйте своє замовлення.

  По-друге, вирішіть, чи хочете ви спеціалізований або універсальний магазин. Багато експертів стверджують, що для початку роботи універсального магазину потрібно більше вкладень, але з іншого боку він має більше можливостей залучити широку аудиторію, а не просто любителів конкретного спорту. Хорошим прикладом спеціалізації є спортивний одяг та взуття або «все для лижного спорту». Майте на увазі, що у магазинів зі спеціалізацією більш яскраво виражена сезонність.

  Розташування

  Ідеальним варіантом є оренда у великому торговому центрі або приміщення в центрі міста. Але навіть з обмеженим стартовим капіталом можна забезпечити стабільний потік покупців. Для цього шукайте будівлі поряд із басейнами, спортивним комплексом, тренажерними залами, пляжами, навчальними закладами. Чим ближче до вашої цільової аудиторії, тим краще. Вибираючи площу приміщення, орієнтуйтесь на свій асортимент. Якщо у вас будуть великі тренажери, то вам знадобиться більше приміщення.

  Задумайтесь про відкриття інтернет-магазину. Для цього достатньо орендувати складське приміщення.

  Доставка вантажів з Китаю та її ціна

  Підбирайте асортимент товарів для замовлення з Китаю, орієнтуючись на свою спеціалізацію. Завжди дуже популярний спортивний одяг, особливо штани, легінси та футболки. Експериментальні замовлення, як костюми для дайвінгу, краще залишити для інтернет-магазину. Цікавий і добрий варіант, але потребує великих вкладень – це тренажери. Також до асортименту можна додати форму та кросівки для дітей, спортпит або аксесуари з лейблами популярних брендів.

  Персонал

  До вас буде приходити безліч людей, які зовсім не розуміються на характеристиках і властивостях товарів. Кожному потрібно буде запропонувати найбільш підходящий варіант, виходячи з його потреб, майбутніх умов використання та досвіду взаємодії з подібним товаром раніше. Тому для спортивного магазину просто необхідні консультанти, які знаються на темі. На них не варто заощаджувати.

  Чим більше реклами, тим краще

  Співпрацюйте з організаторами різних спортивних заходів. Ви надаєте приз або якесь обладнання на час, а натомість вони роблять вам чудову рекламу з максимальним охопленням цільової аудиторії.

  Для того, щоб вигідну нішу не встиг зайняти хтось інший, співпрацюйте з лідерами. Вибирайте компанію Topcargo та перевезення вантажів з Китаю більше ніколи не буде для вас проблемою!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01