language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як відкрити вейп-шоп

  Вейп шоп – це магазин, в якому можна не тільки купити електронні сигарети, а також складові до них, але і є в ньому функція клубу, де можна сісти за столик і викурити електронну сигарету та отримати задоволення не тільки від неї, а й унікальної атмосфери. витає в повітрі.

  Для того, щоб вейпінг приніс дивіденди, потрібно правильно створити магазин і зробити рекламу, щоб однодумці змогли прийти в магазин і отримати задоволення не тільки від обслуговування, але і від спілкування та атмосфери.

  Слід розуміти, яка конкурентність у місті. Наприклад, у Києві буде висока конкурентність, а у Маріуполі низька. Термін окупності даного бізнесу не менше ніж 9 місяців. Середній прибуток щомісячний буде близько 20% від вкладеної суми.

  Опис компанії

  Вейпінг – це нова течія. Варто зазначити, що середня вартість електронної сигарети 1000 – 1500 грн, даного обладнання може вистачити на кілька років активного користування. Крім всього постійно людині потрібно купувати:

  • основи;
  • ароматизатори;
  • акумулятори.

  У середньому активному курцеві потрібно купувати щотижня для електронної сигарети витратних матеріалів на 150 грн.

  Доцільно розташовувати вейпшоп у розважальних центрах чи місцях великого скупчення людей. Для функціонування клубу необхідна кімната з вітриною, а також друге приміщення, де потрібно розставити барні столи та стільці, створити необхідну атмосферу самотності та розслабленості.

  Цільовою аудиторією вважаються люди віком від 18 до 35 років, тому в магазині повинні бути пристрої для професійних курців та початківців.

  Забезпечення

  Для того, щоб бізнес почав працювати, необхідно в нього вкластися а саме.

  1.     Знайти приміщення, щоб зняти його або купити.
  2.     Зробити ремонт.
  3.     Купити касову техніку та ПЗ.
  4.     Закупити меблі для кімнати відпочинку.
  5.     Створити сайт.
  6.     Зробити просування сайту та рекламу магазину.
  7.     Потрібно вкласти кошти у купівлю електронних сигарет та комплектуючих.

  Також потрібно врахувати, скільки грошей є у власника. Скільки потрібно зайняти та за який період часу буде повернено кредит.

  Опис товарів та послуг

  Оскільки цей вид бізнесу має на увазі великий асортимент товарів, розхідників та інших елементів. У звіті краще за найменування формувати під певну категорію.

  Наприклад, так.

  1.     Набори для початківців.
  2.     Професійні набори.
  3.     Професійні набори преміум класу.
  4.     Рідини.
  5.     Аксесуару.

  До кожної категорії має бути написана якісна характеристика, де описується із чого складається сигарета, які характеристики має.

  Також потрібно скласти звіт, де біля кожного найменування товару стоятиме сума закупівлі. Відсоток націнки та реальна вартість товару на сайті або в магазині.

  Для залучення клієнтів постійно у вейп-шопі повинні проводитись тестування нових рідин. Щоб після тесту клієнт міг купити варіант, що сподобався. Для бажаючих покурити потрібно створити невеликий острівець зі столів та стільців можна почати з 5-6 стільців, при активному розвитку варто збільшити кількість місць.

  Важливо, щоб продавець міг не тільки продати товар, але й грамотно проконсультувати, розповісти про особливості використання аксесуара.

  Маркетинг

  Продаж здійснюється безпосередньо в магазині. Тому важливо подбати про презентабельний вид вітрин і стиль самого приміщення. Рекламу краще починати одразу у двох напрямках, в інтернеті варто запустити контекстну рекламу, а в житті варто віддати перевагу флаєрам, щоб поінформувати людей про наявність цього місця в місті.

  Також можна просувати магазин через фейсбук або інстаграм, для цього потрібно:

  • здійснювати огляд товарів;
  • надавати інструкції, яку сигарету краще вибрати;
  • давати цінні поради щодо використання;
  • викладати цікаві відео;
  • повідомляти про акції.

  Можна також створити власну систему лояльності для постійних клієнтів.

  План виробництва

  Для того, щоб створити новий косметичний ремонт, необхідно витратити від 5 – до 10 днів. А для доставки товару потрібно витратити більше часу. Спочатку потрібно знайти постачальників у Китаї, які надають якісний товар за доступною ціною.
  Щоб не витрачати час на пошуки постачальників, а також перевірку компанії, варто віддати перевагу міжнародній компанії TOP CARGO, яка здійснює пошук надійних постачальників, а також доставку вантажів сухопутним або морським шляхом вже протягом 6 років.

  Слід розраховувати на місяць планову закупівлю та до неї додавати 10%.

  Організаційні моменти

  На те, щоб замовити товари, створити сайт та зробити ремонт у магазині, необхідно витратити близько місяця. Штат співробітників у цій сфері може бути обмеженим для продажу потрібно два продавці, які будуть працювати позмінно з 10 до 8 через два дні працюючи два відпочиваючи, також потрібен бухгалтер та охоронець.

  Фінансовий план

  Цей план має складатися, як мінімум, терміном на п’ять років. У ньому повинні враховуватися всі засоби, які мають бути витрачені на ремонти, купівлю меблів, а також створення сайту та закупівлю товарів. Також варто оцінити власні можливості. Варто брати кредит не менше ніж на 18 місяців, краще раніше віддати, ніж не встигнути в поставлений термін.

  Ризики реалізації проекту

  Слід знати, що у цій справі може бути як внутрішні, і зовнішні ризики. Наприклад, можна пропонувати однакові товари, які користуються популярністю. Щоб пропонувати актуальний товар слід проводити опитування, і навіть оцінювати ринок.

  Зовнішнім чинником можуть стати конкуренти, а також держава, яка забороняє курити у громадському місці. Але саме вейпшоп може стати тим місцем, де людина може вільно курити і не переживати за власний комфорт.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01