language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як просувати товар в Інстаграмі?

  instagram-topcargoІнстаграм став важливою платформою просування товару. Велику роль у цьому відіграла популярність соціальної мережі, яка зростає з кожним днем, і її доступність практично з будь-яких пристроїв, що дуже важливо при сучасному темпі життя.

  Доставка авіа з Китаю, красиво візуалізована у зручному форматі, привабить багато цільової аудиторії. До того ж, користувачі в інстаграмі залучені до взаємодії з брендами. Компанія Topcargo сьогодні розповість про те, як прорекламувати свій товар з мінімумом вкладень та максимумом фідбека!

  Особливості просування авіакарго з Китаю до Інстаграм

  1. Оформлення профілю компанії

  Якщо ви перейдете відразу до інших пунктів, то вони не матимуть такого ж ефекту. Красива сторінка, витримана в одному стилі, з описом, що викликає довіру, приверне увагу людей набагато швидше, ніж неохайна і зроблена поспіхом.

  Подбайте про красиве фото профілю. Якщо ваша фірма має логотип, використовуйте його. Ім’я сторінки має містити назву вашої компанії та відображати сферу діяльності. Наприклад, магазин одягу Camilla можна підписати “Camilla_clothes”.

  Опис профілю повинен містити чіткий опис того, що ви пропонуєте. Не перестарайтеся з епітетами та хвалебними одами, будьте короткими. В опис обов’язково включіть ваші контактні дані, включаючи телефон, сайт, інші соціальні мережі вашого магазину. Переконайтеся, що ваш профіль не закритий налаштуваннями приватності і фото можуть переглядати абсолютно все. Викладайте фотографії регулярно, але не надто часто. Гарний темп – щодня. Якщо є можливість, використовуйте професійну камеру та додаткове освітлення.

  2. Знижки

  Вам потрібно набрати якомога більше передплатників, щоб ваші фотографії, рекламу та акції бачило безліч людей. Хороший спосіб залучити аудиторію – це запропонувати знижку за розміщення фотографій із вашою продукцією у профілі. Ви можете обмежити знижку (наприклад, десять відсотків за одне фото з тегом магазину) або співвіднести знижку з кількістю лайків під фото (п’ять відсотків за кожну сто лайків). Авіадоставка з Китаю точно не покладеться на складі!

  3. Реклама від популярного облікового запису

  Якщо бюджет не дозволяє звернутися до справжньої зірки, можна звернутися до блогера з великою кількістю активних передплатників. Щоб знайти людину готову співпрацювати, можна звернутися на спеціальний сайт зі списком сторінок та їх прайсом. Вартість такої реклами залежить від популярності блогера. Можна спробувати домовитись на обмін (наприклад, з вас один екземпляр товару з чергової авіадоставки Китай-Україна, а з них реклама).

  4. Конкурси

  Цей спосіб хороший тим, що ви зробите знижку тільки одній людині, а не всім, хто розмістив фото. Відповідно знижуються витрати, витрачені реклами. Умови можуть бути різноманітними: від простого фото з продукцією до складання трьох причин, через які їм подобається ваш бренд. Обов’язковою умовою вкажіть використання вашого хештегу. Переможця зазвичай визначають за кількістю лайків.

  А якщо знадобиться натхнення або ідеї для бізнесу з Китаєм, підписуйтесь на наш акаунт в Інстаграм!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01