language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як працювати з дому ефективно?

  Ми живемо у вік, коли віддалена робота, як постійна, так і тимчасова – це частина життя. І найчастіше віддалено виходить працювати з дому, рідше – з кафе чи коворкінгу. Втім, багато фрілансерів, як і ті, хто працюють у віддаленому форматі, незважаючи на безліч очевидних переваг такого режиму, часто скаржаться на складності мотивації та продуктивності. Дійсно, у цьому все-таки є певні складнощі: є ви звикли, що за вами завжди стоїть начальство і контролює кожен ваш крок, то перебудуватись буде вкрай складно. І в цьому випадку вам допоможуть наші поради.

  Як навчитися працювати з дому ефективно: головні лайфхаки

  Насправді, плюсів віддаленого режиму роботи відчутно більше, ніж мінусів. А з відсутністю мотивації та зниженням продуктивності допоможуть впоратися такі моменти:

  1. Кращий час. Режим – це дійсно важливо у віддаленому або фріланс-режимі. Насправді, фріланс і віддалення манять багатьох, хто не вписується в стандартний “офісний” режим, але, певна сформована рутина тут просто необхідна. Визначте час доби, коли вам добре працюється: рано вранці, в обід, пізно ввечері. Обов’язково використовуйте цей час для роботи. У цей час треба займатися найважливішими завданнями, які потребують найбільш розумових зусиль (звіти, документи, нові концепції тощо). А на менш продуктивну пору доби залишайте рутинні, прості завдання.
  2. Робота з домашніми. На жаль, вдома нас переслідує просто величезна кількість різних факторів, що відволікають. Це і улюблений диван під боком, і свійські тварини, і рідні. Насправді найчастіше подібний режим роботи саме сім’я активно сприймає в багнети. Потрібно поговорити з сім’єю і нагадати всім, що вдома ви працюєте, ви заробляєте гроші і вам потрібний особистий простір і час. Нагадуйте частіше, що більше ви працюєте, тим більше буде ваш заробіток. Насправді найчастіше тих, хто працює з дому, переслідує необхідність робити також і домашні справи, часто – у рахунок робочого часу. Таку розмову бажано провести одразу після того, як ви почали працювати вдома. Але якщо домашні вже встигли сісти вам на шию, необхідно знову частину домашніх обов’язків перекласти на інших. Якщо ви живете не один, то навушники стануть найважливішими помічниками у роботі. Краще використовувати вакуумні – з високою шумоізоляцією. Складіть плей-листи з музикою, яка не відволікатиме, дратуватиме, присиплятиме. Ви можете складати різні плейлисти. Навушники з приємною музикою допоможуть сконцентруватися та не відволікатися на сторонні шуми.
  3. Обов’язково пишіть списки справ. Причому як довгострокові, і короткострокові. Наприклад – на місяць, на тиждень, а також на день – на початку кожного дня або напередодні увечері. Кожне завдання розбивайте на підзавдання і виконуйте самостійно прописаний план. Так ви самостійно помічатимете свій прогрес. Дивно, але планування справді допомагає уникнути хаосу у справах. Складайте завдання на місяць, тиждень і кожен день, наприклад, у Календарі Google. Ви можете також використовувати спеціальні тайм-трекери, щоб контролювати на яке завдання скільки часу у вас йде – це корисно для планування та ретроспективи. Зауважте, що встигли виконати, а що доведеться перенести на завтра. Ставте собі цілі, щоб визначити, куди рухатися далі.
  4. Перериви. Перерви на відпочинок важливо робити досить часто. Це індивідуальне питання, але відволікатися потрібно хоча б раз на годину. Якщо ви дома один і з ранку до вечора захоплені робочим процесом, не забувайте робити перерви. Потрібно поїсти, попити чай чи каву, зробити зарядку, вийти прогулятися хоч би на 10-20 хвилин. Відволікаючись ви відпочиваєте, робоча ефективність збільшується. Бажано обладнати собі вдома робоче місце. Працювати з дивана або з ліжка в піжамі – не найкраща витівка, концентрація так постійно втрачається. Якісний, зручний, правильний стілець, стіл, ноутбук чи комп’ютер, достатня кількість світла – все це маст-хев! А ще, радимо вам переодягатися з піжами в якийсь інший одяг, це теж відчутно дисциплінує.
  5. Не забувайте добре висипатися. Справа в тому, що через вільний графік, фрілансери і ті, хто працюють на віддаленні, як правило, мають спокусу працювати до глибокої ночі. Це може спричинити суттєве погіршення працездатності в перспективі.
  6. Не забувайте про комунікацію. З керівництвом, із замовником, із колегами. Це також дуже дисциплінує і дозволяє просуватися робочому процесу.

  Коментарі

  Светлана, 2020-10-31 15:22:16

  Не получается у меня продуктивно работать из дома, следую всем советам, а всё равно не могу сконцентрироваться.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01