language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як розпізнати шахрая у китайському продавці?

  china_firma

  Початок будь-якого бізнесу пов’язаний з ризиками, особливо якщо у вас немає можливості особисто зустрітися з постачальником і оглянути його підприємство. Деколи навіть досвідчені бізнесмени трапляються на вудку шахраїв, так і не отримавши карго з Китаю. Сьогодні компанія Topcargo підготувала кілька способів, як розпізнати брехуна в китайському продавці.

  Перевірте документи

  Насамперед ви повинні запросити свідоцтво про державну реєстрацію та ліцензію на експорт. Справжній компанії, якій можна довіряти, це не важко. А шахрай почне відтягувати момент або зовсім перестане відповідати. Якщо у вас ще залишилися сумніви, у свідоцтві про державну реєстрацію є номер підприємства у реєстрі, за яким можна зробити запит до місцевих органів влади та дізнатися про нього. Але для цього вам буде потрібний посередник, тому що за правилами запит складається китайською мовою. Звичайно, компанія, що орієнтується на внутрішній ринок, швидше за все, не має ліцензії на продаж товару за кордоном. Але вона може надати документи компанії-посередника, з якою співпрацює.

  Положення на головних бізнес-майданчиках

  Alibaba, Aliexpress, eBay та інші торгові майданчики можуть багато розповісти про статус компанії на міжнародному та внутрішньому ринку. Звертайте увагу на звання, надані компанії сайтом. Gold Supplier, Verified Supplier, великий стаж вказують на те, що перед вами не шахрай. Зверніть увагу на платіжні системи, які використовує продавець. Escrow означає, що гроші нараховуються продавцю лише після підтвердження про доставку карго з Китаю в Україну. Шахраї рідко використовують такі способи оплати.

  Пошукайте в Google

  Пошукайте назву компанії. Якщо це дуже відомий шахрай, ви можете виявити його в різних попереджуючих списках. Але шахраї часто змінюють назви, головні сайти та контакти, тому відсутність назва у списках ошуканців не означає чесність компанії. Хороший постачальник буде представлений на багатьох майданчиках, адже йому легко пройти фільтрацію серйозних бізнес-сайтів, чого не можна сказати про шахраїв.

  Шукайте відгуки про компанію. Найпростіший спосіб – Aliexpress. Там можна переглянути не тільки відгуки, але й фото товару, що прийшов, і переконатися в його якості не витративши багато часу при цьому. Якщо у вас досі сумніви, введіть ім’я компанії в китайську пошукову систему.

  Адреса та контакти

  Засоби зв’язку з шахраїв здебільшого анонімні (електронна пошта на безкоштовному хостингу, вайбер або інший месенджер та телефон). У нормальної компанії обов’язково має бути міський телефон та факс. Номери надаються лише зареєстрованим підприємствам. Цей спосіб перевірки шахраїв використовують навіть китайці. Зазвичай адреса підприємства дуже детальна. Використовуйте google maps і перегляньте, що знаходиться за вказаною адресою. Якщо побоювання не підтвердяться, починайте вибір товару. А компанія Topcargo подбає, щоб ваша доставка карго прийшла вчасно і за розумним тарифом!

   

   

   

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01