language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як розрахувати бюджет сім’ї

  Ще недавно ви жили окремо і самі відповідали за свої витрати та доходи, а вже сьогодні ви з’їхалися та зрозуміли, що вам потрібно розрахувати бюджет сім’ї? Виникає безліч питань про те, з чого почати та як це реалізувати.

  Модель ведення сімейного бюджету

  Перед тим, як приступити до розрахунку вашого спільного бюджету, вам необхідно вибрати відповідну модель його ведення. Існують такі моделі ведення бюджету:

  • Роздільна модель. На загальні витрати ви скидаєтеся порівну, а те, що залишається від ваших доходів, ви витрачаєте особисто кожен сам на себе. Недолік такого підходу: складно планувати купівлю дорогих предметів.
  • Загальний бюджет. Всі свої доходи ви складаєте в одне місце, із цих грошей ви купуєте продукти, оплачуєте рахунки. Якщо комусь потрібні гроші на особисті витрати, ви просто берете їх із загальної суми. Недолік такого бюджету: складно робити сюрпризи своєї другої половинки.
  • Змішаний бюджет. Така модель відмінно підходить для людей, які мають різний дохід. Кожен із них вкладає до бюджету для загальних витрат однаковий відсоток своєї зарплати. Гроші, що залишилися, кожен з них витрачає на себе.

  Слідкуйте за доходами та витратами

  Щоб розпланувати свій бюджет, ви повинні розуміти, скільки грошей у вас йде на важливі покупки, а скільки на марні. Для цього ви можете скористатися або гугл таблицями, або завантажити спеціальний додаток для ведення домашнього бюджету.

  Такі програми дають можливість їх використання на кількох пристроях. Вони зберігатимуть у собі як загальні витрати, а й окремі витрати кожного. Вбудована аналітика підкаже вам, куди ви витрачаєте гроші, що можна скоротити. Усього кілька місяців ведення такого обліку і ви чітко бачитимете, що відбувається з вашими грошима.

  Заведіть різні карти для різних накопичень

  Якщо у вас є мета накопичити кілька речей відразу, краще завести для кожної речі окремий рахунок. Коли гроші лежать в одній купі, створюється ілюзія, що їх багато. Але як тільки ви їх розділите, вам одразу ж стане зрозумілим прогрес досягнення мети.

  Позбуйтеся зайвих витрат

  Після того як ви зрозуміли, на що ви витрачаєте гроші, вам потрібно проаналізувати ситуацію. Подумайте, які витрати, які ви робите щомісяця, ви можете скоротити.

  Якщо вам складно самому в цьому розібратися, ви можете пройти простий тест, який допоможе вам зрозуміти, чи правильно ви витрачаєте гроші. Заповнивши графу видатків та доходів, ви зможете порівняти, як живуть сім’ї з аналогічним бюджетом.

  Корисна література

  На просторах Інтернету ви можете знайти багато літератури, яка присвячена темі ведення сімейного бюджету. Перечитувати всі книги немає сенсу, оскільки основна думка, яку до вас хочуть донести, однакова.

  Для початку ви можете ознайомитись із цими двома книгами:

  • “Особисті фінанси та сімейний бюджет. Як керувати грошима та не дозволяти їм керувати вами” Колектив авторів. Тут ви зможете ознайомитись із досвідом кількох людей, які змогли розкрити секрет фінансового зростання. З цієї книги ви дізнаєтеся про найпоширеніші помилки, які зустрічаються при веденні бюджету, а також поради, які допоможуть їх уникнути.
  • “Куди йдуть гроші? Як грамотно керувати сімейним бюджетом? Сахаровська Юлія. У книзі зібрані прийоми оптимізації своїх витрат, поширені міфи і помилки, які найбільше зустрічаються при веденні обліку сімейних фінансів.

  Головні правила ведення сімейного бюджету

  • Облік витрат і доходів є обов’язковим для скорочення зайвих витрат.
  • Почніть встановлювати ліміт на витрати, що допоможе вашій родині накопичити кошти на потрібні речі.
  • 10-20% – це оптимальна цифра, яку варто відкладати на потреби своїх доходів.

  І пам’ятайте, що при виникненні спірної ситуації в сім’ї завжди потрібно знаходити компроміси, які допоможуть вам зберегти і бюджет, і сім’ю.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01