language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як рекламувати товари з Китаю?

  Навіть найякісніший товар приречений на низькі продажі без відповідної реклами. Але не існує універсального способу будь-якого бізнесу. Рекламна стратегія має будуватися на особливостях конкретного магазину з урахуванням його спеціалізації та цільової аудиторії. Компанія Topcargo підготувала варіанти реклами, з якими ваша доставка товарів з Китаю в Україну точно буде успішною!

  Доставка товару з Китаю та способи її реклами

  Яскраве та стильне оформлення магазину. Красива велика вивіска та правильно оформлена вітрина самі по собі служать чудовою рекламою вашому бізнесу. Поміркуйте над тематичними прикрасами до свята. Наприклад, взимку можна прикрасити дерева та повісити безліч гірлянд та ліхтариків біля входу, це створить атмосферу свята та виділить на тлі ряду будівель на вулиці.

  Роздача листівок та буклетів. Давно відомий та дієвий метод реклами. Її можна поєднати із демонстрацією продукції. Цей спосіб буде дуже ефективним, якщо ваш товар не широко відомий і мало хто використовував його, наприклад, як ховерборд. Можна не лише демонструвати товар, а й здавати його в оренду. Для демонстрації обирайте людне місце, бажано туристичне, розпочинайте рекламну акцію під час якогось масштабного свята чи фестивалю.

  Бартер. Надайте товар як призи. Натомість організатори можуть розмістити ваші рекламні плакати на видному місці та кілька разів згадати про сприяння під час заходу.

  Акції, знижки, бонуси. Для додаткового привернення уваги до акції, розмістіть її умови на сайтах, що збирають добірки знижок у різних містах.

  Реклами в інтернеті. Один з найдієвіших способів – банери. Умови оплати банерів здебільшого поділяються на три типи: за час розміщення на сайті, за перегляди банера, за кліки на нього. Ціна також залежить від того, чи статичний банер чи ні.

  Реклама в соціальних мережах. Підберіть цільову аудиторію за важливими для вас критеріями, починаючи від місця проживання та закінчуючи інтересами, тоді доставка вантажів з Китаю окупиться, який б високою не була її ціна.

  Саму соціальну мережу для реклами потрібно вибирати, ґрунтуючись на особливостях вашого товару. Автомобільні запчастини добре рекламувати у мережі ВКонтакті, одяг – в інстаграмі, подарункові набори до свята – на ютубі.

  Контекстна реклама. Найкраще рішення для просування вашого бізнесу в Україні – контекстна реклама в яндексі та вугіллі. ЯндексДирект та GoogleAdwords зможуть залучити великий потік трафіку на ваш сайт. Працюєте над підвищенням конверсії і на вас чекає успіх!

  Запланувавши бізнес-план, у тому числі й рекламу, не затягуйте із замовленням доставки. Головне – вибрати надійну компанію. Наприклад, Topcargo відрізняється досвідом на ринку понад 5 років і може гарантувати, що доставка товару з Китаю оптом прибуде вчасно!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01