language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як прибрати предмети, людей (зайві об’єкти) з фотографії на iPhone

  Розвиток сучасних технологій дозволяє суттєво спростити обробку фотографій на смартфонах. Не обов’язково кожне фото завантажувати на ПК для використання фотошопу, поверхневу обробку можна провести на iPhone буквально парою тапів по екрану.

  За замовчуванням у смартфоні немає програм, які дозволили б провести обробку фотографій, у тому числі видалити зайві предмети на них. Для цього потрібно завантажувати сторонній софт. При створенні подібних додатків використовуються розумні алгоритми, які дозволяють перетворити фотографію незалежно від дати її зйомки.

  Додатків для ретушування TouchRetouch

  Для початку варто виділити TouchRetouch. Додаток платний, але його вартість в App Store не перевищує кількох сотень рублів і він цілком виправдовує свою ціну. У TouchRetouch вбудовано кілька інструментів, у тому числі видалення предметів. З його допомогою можна:

  • усунути недоліки шкіри;
  • видалити в кадрі сторонніх людей та тварин тощо.

  Додатково для прикраси кадру використовується інструмент «Клонуючий штамп», який усуває недоліки на фото за рахунок копіювання виділених вдалих моментів та вставляючи їх на місце, яке потрібно відретушувати. Також можна видаляти зайві лінії на фото, наприклад дроти або кабелі, досить просто провести пальцем. При цьому не потрібно виділяти всю лінію на екрані, необхідно відзначити лише частину кабелю, а програма розпізнає інше і видалить її. З цим завданням TouchRetouch справляється на 99%.

  Щоб видалити зайвих людей або предмети на кадрі, необхідно:

  • відкриваємо програму та вибираємо серед інших файлів той, який необхідно обробити;
  • збільшуємо на фото область, яку потрібно відретушувати або видалити;
  • для обробки вибираємо інструмент «видалення об’єктів», він запропонує виділити область для видалення та необхідно за допомогою пензля зафарбувати ту частину фото, яку необхідно видалити та натискаємо «Далі».

  В результаті зайві об’єкти просто вилучаються з кадру. Якщо залишилися якісь недоліки, їх легко можна усунути за допомогою інструмента заново. При необхідності можна повернути зміни за допомогою кнопки «Назад». Після всіх змін можна зберігати фотографії у папці з іншими файлами.

  Використовуємо для видалення Bye Bye Camera

  Друга програма для смартфонів, яка також чудово справляється з видаленням зайвих об’єктів – Bye Bye Camera, вона була спеціально розроблена для видалення людей з фото випадково потрапили в кадр. Використання алгоритму, що самонавчається, дозволяє відмінно справлятися з цим завданням.

  Штучний інтелект під час аналізу знімка виявляє контур людини не лише видаляє його, а й автоматично малює заднє тло фону. Таким чином можна отримати фото, на якому присутня тільки та людина, яка нам потрібна. Алгоритм працює настільки добре, що дозволяє видаляти всіх людей та на пейзажному фото.

  Єдина проблема, з якою можна зіткнутися, — тінь, яка залишається навіть після ретуші. Варто також бути готовим до того, що з видаленням тварин та птахів алгоритм уже не справляється.

  На вибір в апп стор є кілька додатків для ретуші кадру, але зазначені справляються з поставленим завданням найкраще

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01