language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як вибрати сабвуфер і правильно його підключити

  Кожен, хто любить дивитися фільми та слухати музику вдома, розуміє, наскільки важливий якісний звук. Повноцінна аудіосистема обов’язково включає сабвуфер. Він відповідає за низькочастотні звуки, простіше кажучи – баси. У продажу можна знайти вже готові системи, які оснащуються сабвуфером або придбати його окремо, щоб підключити до вже існуючої.

  Щоб правильно підключити сабвуфер, необхідно врахувати деякі нюанси, про які розповість ця стаття.

  Чому сабвуфер необхідний?

  Можливість стереопари виробляти низькочастотні звуки безпосередньо залежить від своїх габаритів. Чим більший і масивніший корпус, тим кращий ефект. У той же час, такий принцип не дуже комфортний. Масивні і габаритні колонки займають занадто багато місця і можливості їх зручної розстановки в приміщенні сильно обмежуються. Щоб зменшити габарити колонок, але при цьому не втратити низьких частот стали застосовувати сабвуфер. Найбільшого поширення набули системи 2.1, 5.1, 7.1 та 9.1. Де перше значення вказує кількість каналів, а друге наявність сабвуфера.

  Таким чином, компактні колонки можна зручно розмістити в різних куточках приміщення. Розміщуються вони на стіні, підлозі і т.д. Колонки не займають багато місця та відносно легкі. У той же час габаритний і більш важкий сабвуфер можна розмістити в будь-якому зручному місці, де він не заважатиме. Як показують дослідження, людське вухо сприймає баси однаково, незалежно від розташування їх джерела.

  Нюанси підключення сабвуфера

  Зазвичай, низькочастотні колонки, інакше кажучи – сабвуфери, оснащуються вихідними роз’ємами типу RCA. Такі роз’єми дозволяють легко підключати активні сабвуфери. Це найбільш простий спосіб підключення підсилювача, необхідний лише RCA кабель.

  В інших випадках, залежно від фірми виробника та моделі акустики, підключення відбувається за допомогою модуля НЧ-посилення. Це також досить простий варіант. На корпусі підсилювача є вихід для підключення низькочастотної колонки і підключення не складе труднощів.

  Існує і складніше реалізований спосіб підключення. У цьому випадку для поєднання між собою сабвуфера та колонок необхідний спеціальний стереопідсилювач. У тому випадку, коли на самому сабвуфері є виходи для підключення СЧ – ВЧ стереопари, тоді стереопідсилювач повинен підключатися безпосередньо до входу сабвуфера. Колонки ж у разі підключаються до виходу підсилювача. Не на всіх сабвуферах є необхідний для підключення підсилювача вихід і в такому випадку необхідно використовувати для підключення паралельне підключення до виходів, звідки надходить сигнал на колонки. За рахунок того, що сабвуфери переважно мають великий опір, таке підключення не створить незручностей. У той же час краще використовувати перші два варіанти підключення, як найпростіші та універсальні.

  Якщо вам вдалося підключити сабвуфер, ви зможете отримати якісний і гармонійний звук. Правильно підключений і налаштований сабвуфер має мало спільного з неприємним і давить басом, який іноді ви можете чути з автомобілів, що проїжджають. Баси, які забезпечує домашній сабвуфер, не будуть різко виділятися із загального тла, а лише підкреслять задум звукорежисера та зроблять звучання по-справжньому приємним.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01