language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  ЯК ЗАМОВИТИ НОУТБУК ІЗ США

  Купівля техніки в США — прибуткова та вигідна справа. Це правило зберігає свою актуальність щодо ноутбуків. Як і багато комп’ютерної техніки та периферії, вартість гаджетів в Америці суттєво нижча, ніж в українських магазинах, навіть з урахуванням розпродажів. Подібний факт пояснюється насамперед високим рівнем конкуренції. Далеко не кожен виробник ризикне продавати новинки на українському ринку, оскільки купівельна платоспроможність не така висока, як серед жителів США. Але, за певної вправності, купити якісний ноутбук за доступною ціною досить просто.

  Чому варто брати техніку в США

  Перша та головна перевага купівлі техніки у США — представлений асортимент. Багато варіантів ігрових, офісних та ультрабуків просто не доходять до українського ринку. Тоді як американські магазини збирають безліч пропозицій, як на повністю укомплектовані гаджети, так і на окремі комплектуючі — батареї, клавіатури, матриці, вінчестери та багато іншого.

  Продаж багатьох моделей також починається набагато пізніше, ніж для американських користувачів. Різниця сягає кількох тижнів.

  Офіційні представництва в США не лише регулярно оновлюють асортимент товарів, а й роблять знижки на товари в період розпродажу чи великими святами. Окремі сайти спеціально збирають купони, на яких прописується актуальна інформація про поточну акцію на товар та за яких умов вона виконується.

  Додатково варто зазначити, що американці з розмахом відзначають багато свят, під час яких проводяться розпродажі. Найвигідніше купувати техніку не лише напередодні новорічних свят та на Чорну п’ятницю, а й перед Днем Подяки чи Днем Незалежності. Головне, ставити повідомлення про наступні святкові дні.

  Тонкощі доставки

  Насамперед необхідно розібратися, як саме товар доставлятиметься зі США в Україну. Більшість американських магазинів не доставляють техніку до України. Для цього використовують адреси «обманки» або допомогу сторонніх сервісів.

  Якщо займатися самостійно замовленням та купівлею техніки, варто пам’ятати, що доставка розраховується з урахуванням не лише ціни самого товару, а й його ваги. Чим важче посилка, тим більше доведеться заплатити у результаті. До підсумкової суми додається і податку ввезений товар. Але, незважаючи на високу вартість доставки, посилка пересилатиметься стандартною американською поштою, а в межах України – Укрпоштою. Тому покладатися на якість і безпеку товару, що доставляється, покладатися не варто. Виходом стане співпраця з компанією на замовлення та отримання товару з-за кордону.

  В результаті ви отримуєте посилку, яка не тільки перевіряється перед відправленням до України, але й вартість її пересилання виходить у декілька разів нижчою. Додатково оформлення всіх документів фірма бере на себе. Вам залишається лише уточнити адресу, за якою товар буде отримано. Правило зберігає свою актуальність як для отримання оптового замовлення, так і для одиничного замовлення.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01