language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як заробляти на продажу товару у Facebook?

  buy-facebookБагато бізнесменів сьогодні шукають платформу для запуску чи просування свого бізнесу. Однією з них є Facebook. Дана соціальна мережа дозволяє не лише домовлятися з партнерами про авіа карго з Китаю, а й успішно продавати товар.

  Що необхідно знати про авіадоставку вантажів з Китаю та продажі через соціальну мережу Facebook?

  Facebook – світова соціальна мережа, що охоплює аудиторію понад 1,86 млрд активних користувачів на місяць і дозволяє займатися комерційною діяльністю. Однак, щоб бізнес у Facebook приносив прибуток, необхідно дотримуватись кількох правил:

  Зробити сторінку вашого бізнесу та товарів привабливою

  Постійна відвідуваність веб-сторінки – це вже запорука успіху. Для соціальних медіа дуже важливо правильно розробити контент-стратегію. По-перше, приділити велику увагу бренду: вашу компанію повинні впізнавати. Для цього розробіть постійне стильне лого, попрацюйте над фоновою фотографією сторінки, придумайте лаконічний опис та цікаву навігацію по сторінці, вкажіть всю необхідну інформацію, повноцінно опишіть ваш продукт.

  По-друге, щоб ви могли й надалі розвивати свій бізнес, використовуючи авіадоставку з Китаю ваших товарів, зв’яжіть сторінку в Facebook з будь-якими іншими популярними мережами на кшталт YouTube або Instagram. Не забувайте постійно підтримувати активність своїх сторінок, тому ви зможете пробитися в топ серед конкурентів і залучити більшу кількість цільової аудиторії. Публікуйте фотографії, відео, пости, розширюйте свій асортимент, працюйте над якісним та красивим контентом, і успіх не змусить чекати.

  Утримати клієнтів

  Сьогодні соціальні мережі залучають значно більшу аудиторію, ніж офіційні сайти. Тому, щоб залишатися на зв’язку з вашими потенційними покупцями, залиште для них на сайті посилання на ваш обліковий запис у Facebook, Twitter, Instagram, Vkontakte, Google+, YouTube і т.д. Якщо ваші клієнти підпишуться на ці сторінки, ви зможете підтримувати з ними постійний контакт шляхом розміщення інформації в їхній стрічці новин.

  Сприяти зростанню кількості конверсій

  Ви повинні працювати на постійне зростання співвідношення кількості клієнтів, які здійснили цільову дію, до якої закликає ваша сторінка в соцмережі або веб-сайт, до всіх відвідувачів ваших веб-сторінок.Іншими словами конверсія – це рух від зацікавленості до покупки. Чим вища ваша активність на Facebook або, припустімо, на YouTube, тим більша ймовірність того, що потенційний покупець як мінімум підпишеться на ваш аккаунт і як максимум – здійснить покупку товару і, якщо його задовольнить його якість, порадить співпрацю з вами своїм знайомим. /p>

  Слідкувати за статистикою активності сторінки на Facebook

  Так, ви зможете побачити, що найбільше цікавить ваших клієнтів і відвідувачів, в який час і день тижня їхня активність найвища і т.д. Робіть висновки з цієї інформації та удосконалюйтесь.

  Заробляти у Facebook просто, якщо точно визначитися зі своєю стратегією і не відходити від неї. Але успішній справі необхідні успішні помічники. Тому з питань доставки вантажів авіа з Китаю звертайтесь до компанії Topcargo за телефоном 044-391-11-73.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01