language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як заробити грошей та не втратити здоров’я?

  Питання фінансів – це питання, яке практично завжди стоїть максимально гостро. Про гроші не прийнято говорити в ході світських бесід, заробітні плати не обговорюються, найчастіше, навіть у колі близьких друзів і родичів, але практично кожна людина замислювалася хоч у раз життя – як же заробити достатню кількість грошей? Безумовно, способів існує багато і, за фактом, кожна людина може вибрати собі оптимальний. Правда, з віком все ж таки запити змінюються і ми часто запитуємо, а як же все-таки заробити грошей і, при цьому, не розгубити дорогоцінне здоров’я? Саме про це ми б і хотіли поговорити в цій статті докладніше.

  Як заробити грошей і не втратити здоров’я?

  Насамперед, звичайно ж, варто подбати про правильний баланс роботи та відпочинку/життя. Якщо робота займатиме весь або практично весь час, то досить швидко ви зіткнетеся з таким явищем як професійне вигоряння. Це не обіцяє ні вашій кар’єрі, ні вашому доходу, ні вашому здоров’ю нічого доброго.

  По-друге, дуже важливо займатися лише легальними, не кримінальними видами діяльності. Безумовно, кримінал, напівзаконні та навколозаконні види діяльності оплачуються дуже високо, але тут можна втратити і здоров’я – від нервів, і звичний спосіб життя – адже це все ж таки ризиковано.

  Як би ви не дбали про кар’єру, дуже важливо не забувати про своє здоров’я. Щоб бути здоровим, мало пити вітаміни і робити зарядку вранці. Якщо ваша робота не пов’язана з фізичною активністю, впишіть у свою рутину регулярні походи в тренажерний зал або на йогу або пілатес. Намагайтеся їсти виключно здорову їжу. Фаст фуд хоч і швидкий, але дає лише ілюзію насичення.

  Важливо відстежувати, як змінюється самопочуття, та які чинники на це впливають.

  Раніше люди вели щоденники самоспостереження від руки в зошитах, та й зараз терапевти радять так робити. Зараз ви можете робити це за допомогою спеціальних мобільних програм. Пам’ятайте, що ніяка кар’єра не варта зіпсованого здоров’я і за наявності нездужань, варто взяти лікарняний і не геройствувати: це може обійтися вам, в результаті, набагато дорожче.

  Правильне планування бюджету – запорука вашого благополуччя

  Насправді, іноді, коли йдеться про якісь фінансові проблеми, корінь зла криється не в недостатньому заробітку, а в неправильному розподілі фінансів. Найчастіше брак грошей — це неефективний розподіл їх: це цілком може працювати навіть тоді, коли ваші заробітки дуже високі.

  Крім збереження та розподілу грошей, почніть більше заробляти. “Легко сказати!” — обуритеся ви і будете праві. Але зробити теж не так складно. Звичайно ж, робити це потрібно не на шкоду здоров’ю: адже надлишок роботи може вимагати великих вкладень у результаті і за коштами, ви точно втратите. Іноді досить просто попросити підвищення. Цілком можливо, що керівництво зверне на вас увагу, а також те, що вам вже досить давно не переглядали заробітну плату. Звичайно, запит на підвищення заробітної плати дуже важливо аргументувати.

  Якщо це не допомогло, переходимо до дій. Ось як ще отримати підвищення по роботі:

  1. Пройти курси підвищення кваліфікації, підвищивши свою цінність як співробітника. Ви можете попросити компанію оплатити навчання, обґрунтувавши їхню вигоду. По-перше, так ви внесете в себе, по-друге, вже з новими знаннями, зможете розраховувати на підвищення.
  2. Взяти більше відповідальності. Поступово звільняйте начальника з рутинних погоджень етапів роботи. Чим вища відповідальність — тим вища зарплата! Але знову ж таки, не забувайте про оптимальний баланс життя та роботи. Логічно, що за більшим обсягом роботи необхідно платити велику заробітну плату.
  3. Сполучайте кілька способів заробити. Це не спосіб отримати підвищення, але давати уроки англійської по скайпу або виконувати частину роботи колеги, що пішла в декрет, — непогані додаткові вливання до бюджету. Це неуніверсальний рецепт, ви можете почати більше заробляти в тій галузі, в якій ви справді гарні.

  Якщо отримання на поточній роботі отримати не виходить, то, можливо, є сенс її змінити. Спробуйте переглянути наявні пропозиції на ринку: проаналізуйте поточні заробітні плати за вашою спеціалізацією – цілком можливо, що ви недооцінюєте себе, або вас недооцінюють на вашій роботі. Спробуйте, як мінімум, відвідати кілька співбесід, щоб ви могли з боку оцінити власну кваліфікацію. Та й взагалі, відвідувати співбесіди як мінімум для тонусу – це дуже корисно.

  Нелюбима робота – найгірший з усіх можливих варіантів.

  Навіть на високооплачувану роботу не хочеться йти, якщо вона здається нецікавою та безглуздою. Тому важливо зрозуміти, що робота приносить користь. Цілком можливо, що ваш дохід вас не влаштовує через те, що ви не відчуваєте ніякого задоволення від своєї роботи, а отже – працюєте неефективно і без ентузіазму. Про якісь підвищення, у такому разі, звичайно ж, не варто й думати. Зробіть ставку на дійсно улюблену справу: і тоді ви працюватимете і розвиватиметеся з набагато більшим полюванням і набагато більшим ентузіазмом. А гроші не забаряться.

  Хай кар’єра не буде вашим головним життєвим орієнтиром.

  Безумовно, кар’єра та робота – це дуже важливо, як і гроші, які заробляються на цій самій роботі. Але трудоголізм завжди несе за собою неминуче вигоряння: і все, що ви зробите за період трудоголізму, буде згодом нівельовано апатією, пов’язаною з вигорянням. Тому дуже важливо правильно розподіляти особистий час та робочий. Не варто працювати більше певної кількості годин на день. А вже яка ця кількість особисто для вас – вирішувати вам.

  Коментарі

  top, 2020-10-28 18:35:49

  Друзья, если есть что добавить - пишите в комментарии)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01