language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як заробити на продажі ховербордів?

  hoverboard-china
  Ховерборди поступово втрачають статус «новинки», але не свою актуальність. Вони цікавлять і дітей, і дорослих, тобто їхня цільова аудиторія досить велика. Все це завдяки зручності поїздки: ховерборд чудово маневрує – знадобиться близько п’яти хвилин, щоб із упевненістю почати їздити на ньому. Покупець економить гроші на публічному транспорті та отримає задоволення від процесу катання. Безліч туристів і просто перехожих не пройдуть повз ваш стенд, тому доставка вантажів з Китаю має відносно швидкий термін окупності.

  Деталі бізнес-плану та доставка вантажів з Китаю:

  1. Багато хто цікавиться бізнесом з продажу ховербордів дивуються різниці в ціні. В основному, відмінність залежить від ліцензії компанії CHIC, яка видається китайським фабрикам, які довели свою виробничу міць і заплатили за неї. Такі ховерборди якісніші, адже вони виготовлені відповідно до суворих критеріїв.

  2. Сезонність товару не буде проблемою, якщо ви почнете працювати не лише на вулиці, а й у торгових центрах. Особливо вигідним є другий варіант у період новорічних свят. Багато хто зацікавиться покупкою такого подарунка. Влітку ж він буде цікавий туристам і просто людям, що ходять у парках розваги.

  3. Зробіть свій товар персоналізованим. Додайте свій логотип на ховерборди, це відрізнятиме їх від інших. Якщо ви налаштовані на серйозне продовження бізнесу, замовте коробки зі своїм логотипом. Фабрики зазвичай приймають такі замовлення від 500 шт.

  4. Прокат та оренда не тільки сприяють окупності, а й виступають живою рекламою. Безліч людей досі не спробували покататися на ховерборді. І щоб додати такий товар до їхнього новорічного «wish-листу» варто показати переваги наочно. Вартість прокату встановлюйте самі, але беріть до уваги місце, де працюватимете і його жвавість. При прокаті важливим моментом є зарядка, особливо якщо ховерборд має слабку батарею. Люди можуть, так і не дочекавшись своєї черги, просто махнути рукою та піти. З цієї ж причини доставка малих вантажів із Китаю має складатися з товару високої якості, адже знайти сервісний центр у невеликому місті буде нелегким завданням.

  5. Не забувайте про важливість реклами. Найкращий спосіб прорекламувати ховерборд — наочна демонстрація.

  Закупівля товару

  Для початку бізнесу потрібна партія як мінімум з чотирьох ховербордів, але якщо є можливість, замовте більше. В Україні ціна товару складає близько 400–500 доларів. За такої вартості велика спокуса замовити менш якісний, але дешевий товар. Все ж таки краще заощадити гроші на бренді. Перевезення вантажів з Китаю збереже вкладення, які можна витратити на склад для ховербордів або рекламу. Один ховерборд у Китаї в середньому коштує 260-300 доларів, але якщо ви замовите велику партію, то можна розраховувати на знижку. Складаючи бізнес-план, виділіть гроші на приміщення або його оренду, витрати на оплату електрики або інтернет-магазин. Якщо ви все ж таки вирішили займатися орендою, потрібно закупити шоломи для безпеки клієнтів.

  Щоб зайняти нішу в місті раніше за конкурентів, замовте доставку у компанії Topcargo і отримайте свої ховерборди вчасно і за розумним тарифом!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01