language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як заробити на продаж одяг з Китаю?

  clothes_shopОдяг – це той товар, який не втрачає популярність ніколи. Враховуючи, що вона в Китаї дешевша у кілька разів, закупівлі в Піднебесній – правильне рішення для початку бізнесу з невеликими вкладеннями. Зверніть увагу на те, що набирає тренди, і доставка вантажів з Китаю до України обов’язково окупитися!

  Особливості бізнес-плану та доставки вантажів з Китаю

  Перш ніж шукати постачальника, слід добре подумати над своєю цільовою аудиторією. Щоб простіше визначитися, візьміть за головний критерій ваш початковий капітал. Виходячи з нього, можна визначити для якого рівня достатку ви продаватимете товари, якість ваших майбутніх товарів і так далі. Визначтеся із загальною спеціалізацією (жіночий, чоловічий, дитячий одяг) і, орієнтуючись на це, підбирайте майбутніх постачальників та методи реклами.

  Перевезення вантажів з Китаю має бути обдуманим рішенням тому продумайте навіть найменші деталі. Чи продаватиме ваш магазин супутні товари або тільки одяг? Якщо ви вирішите продавати супутні товари, то це допоможе стартапу швидше окупитися. Вирішіть, чи буде ваш асортимент регулярним або сезонним. Попит на регулярний товар не змінюється залежно від пори року, наприклад, як жіноча спідня білизна. Або ж ви зосередитеся на сезонних речах: у купальний сезон і теплу пору року можна продавати купальники та різні відкриті речі, а взимку – пуховики та пальта. Деякі бізнесмени поєднують у своїх магазинах обидва напрямки.

  Популярність магазину та потік відвідувачів багато в чому залежить від його розташування. Найкращим варіантом буде розташування у місці, яке часто відвідує ваша цільова аудиторія. Наприклад, вдале розташування дитячого магазину – біля школи, садочка. При виборі розташування зверніть увагу ще й на наявність зручного паркування та прямих конкурентів зі схожим асортиментом поблизу. Оформлення магазину відіграє дуже важливу роль. Гарний інтер’єр та зручність – це те, що змусить клієнта повернутися до вас ще раз. Переконайтеся, що ситуація витримана в одному стилі, одяг добре проглядається, цінники читальні, товар легко брати з полиць. До того ж не забудьте про легку та розслаблюючу музику. Якщо ви сумніваєтеся у виборі кольорової гами для приміщення, зупиніться на пастельних кольорах. Окрему увагу приділіть комфортним примірним.

  Замовлення товару

  Постачальника одягу знайти досить легко. У цьому вам допоможуть китайські інтернет-майданчики, наприклад, Taobao. Для того, щоб замовити першу партію, потрібно мінімум 10-12 тисяч гривень. Далі витрати слід підраховувати виходячи з орендної плати, комунальних послуг та заробітної плати працівникам. Націнка товару становить від 75 до 300% залежно від категорії товару та її незвичайності. Окупність магазину одягу з Китаю складає в середньому 1 рік.

  Коли визначитеся з товаром, не забудьте, що доставка малих вантажів з Китаю з Topcargo – це гарантія швидкої та якісної перевезення товару у найкоротший термін!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01