language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Як заробити на товарі з Китаю: покрокове керівництво

  skretch-cartaІснує два види заробітку на китайських товарах (саме заробітку, а не бізнесу з великим прибутком):

  перепродаж;

  дропшипінг.

  Сьогодні розглянемо докладніше перший варіант. Перепродаж полягає у пошуку товару, на який буде попит, купівлі якісної партії, доставці вантажу з Китаю та його реалізації в Україні. Так, весь бізнес зводиться до банального “купи-продай” і відмінно підходить тим, хто не має великого стартового капіталу, але має бажання розпочати власну справу.

  Розглянемо покрокове керівництво заробітку на товарі з Китаю на прикладі скретч-картки:

  1. Вибір товару

  Скретч-карта – це карта зі стирається покриттям. У місцях, які людина завітала, потрібно стерти захисний шар. Так, у кожного мандрівника виходить особиста карта зі своєю історією. Хороший подарунок для тих, хто часто буває закордоном, любить подорожувати чи хоча б мріє про це. В Україні ціна на такий товар становить від 400 до 1000 гривень.

  cargo_china

  2. Оцінка попиту

  Щоб оцінити, чи є попит на даний товар, можна використовувати сервіс “Вордстат” (wordstat.yandex.ua). Введіть назву в рядок запиту, натисніть регіон і перевірте кількість запитів.

  dostavka_iz-kitaya

  У випадку зі скретч-картою середньомісячна кількість складає 1 404 показів. Цільових запитів, тобто зі словом “купити” – 267 на місяць. Висновок: товар має попит.

  3. Пошук товару у китайських інтернет-магазинах

  Пошук скретч-карти в одному з найбільш популярних китайських інтернет-магазинів Aliexpress зайняв не більше 5 хвилин. Потрібний варіант був на першій сторінці видачі на запит “scratch map”. Вартість картки – $10, безкоштовна доставка.

  topcargo_china

  Продовжимо пошук на інших китайських інтернет- майданчиках. Приміром, на сайті Alibaba вартість оптової партії скретч-карт (від 100 штук) обійдеться в 499 доларів: 1 карта — 4,99 долара. Чим більше партія, тим нижча вартість однієї картки . Припустимо, що цей варіант нас влаштовує, і ми робимо замовлення.

  dostavka_karty

  4. Оцінка ризиків

  У кожному бізнесі є свої ризики. Заробіток на перепродажі товарів із Китаю – не виняток. Коливання курсів, терміни доставки, падіння попиту та неякісна партія можуть зіпсувати ваші плани. Застрахувати себе від усього не можна, але деякі проблеми можна запобігти.

  Наприклад, щоб не купити “кота в мішку” – бракований товар, і звести до мінімуму особисту участь у перевезенні та оформленні вантажів з Китаю, скористайтесь послугами компанії ТопКарго – перевіреного та надійного постачальника.

  5. Викуп вантажу

  Вартість викупу вантажу складе від 5-10%. За ці гроші представники компанії ТопКарго проведуть перевірку та рекомендацію продавця.

  Доставка малих вантажів з Китаю вигідніша, якщо скористатися послугою “Збірні вантажі”. Це перевезення невеликих партій товару від різних замовників у одному контейнері. Так, ціна за доставку розподіляється на всіх учасників перевезення та залежить від габаритів, ваги, місця викупу та кінцевого пункту доставки. Щоб дізнатися точну ціну доставки вантажів з Китаю, зверніться до представників компанії ТопКарго за телефоном 044-394-89-74 або замовте зворотній дзвінок.

  6. Реалізація китайського товару з накруткою 1000%

  Кінцева ціна реалізації залежатиме від багатьох факторів, включаючи спосіб продажу, сезонність і талант продавати. У випадку зі скретч-картою навіть накрутка в 10 разів окупить себе.

  Слідкуйте за новинами компанії ТопКарго, щоб дізнатися детальніше про заробіток на китайських товарах. Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли питання про перевезення вантажів з Китаю в Україну. Ми з радістю дамо відповіді та організуємо перевезення, виходячи з ваших потреб. Бажаємо процвітання та чекаємо на ваші дзвінки!

  FAQ

  Якими способами можна заробляти на товарах з Китаю?

  Є два варіанти заробітку на товарах з Китаю. Це перепродаж та дропшипінг. У разі перепродажу можна купувати товар у Китаї та реалізовувати його в Україні.

  Як правильно підійти до вибору товару?

  Для початку необхідно оцінити, який попит у населення йде на певну категорію товару. Для цього можна використовувати сервіс «Вордстат». Після цього вже можна шукати певний товар у китайських магазинах онлайн, де слід порівняти ціни у різних магазинах.

  Як оцінити ризики?

  Кожен бізнес має свої ризики. Варто враховувати коливання курсу долара, терміни доставки замовлень, падіння попиту і навіть можливість отримати неякісну партію товару. Це може серйозно вплинути на плани підприємця. Щоб уникнути багатьох проблем, варто звертатися за допомогою до компанії Topcargo, яка виступає як надійний і перевірений постачальник товарів з Китаю.

  Від чого залежить реалізація китайського товару?

  Це залежить від багатьох факторів. Сюди ж відноситься спосіб продажу товару, сезонність і звичайно варто враховувати талан самого продавця. На сайті компанії ТопКарго є цікаві статті про те, як правильно і грамотно можна заробляти на китайських товарах.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01