language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Які документи має надати китайський постачальник?

  documentsУкладання договорів про постачання завжди містить у собі частку ризику, тим більше, якщо це авіадоставка вантажів з Китаю. Щоб не потрапити на гачок шахраїв, варто зробити ретельну перевірку. Але багато недосвідчених бізнесменів навіть не підозрюють про підводні камені і роблять ключову помилку – вірять постачальникам на слово, вважаючи листування в месенджерах і через електронну пошту достатньою підставою для претензій у разі неприємної ситуації. Компанія Topcargo підготувала список, який допоможе вам у подальшій роботі з китайськими партнерами!

  Список потрібних документів при замовленні авіакарго з Китаю

  перевірити найважливішу документацію – свідоцтво про державну реєстрацію. Торгівля – це комерційна діяльність, і в Китаї, як і в Україні, щоб займатися цим потрібно отримати статус юридичної особи. Але свідоцтво не гарантує, що ви співпрацюєте саме з власниками зареєстрованої компанії, тому попросіть копії статуту з чітко вказаними іменами. Ще один важливий документ у Китаї, який досить важко підробити, це свідчення про постановку на податковий облік.

  Не думайте, що цих трьох документів достатньо. Вас потрібно отримати якомога більше документів зі списку нижче, щоб не сумніватися в правомірності угоди. роботу з ними, швидше за все, вони є шахраями.

  Представник компанії, який має можливість укладати угоди без довіреності, зазначений у свідоцтві про державну реєстрацію. В інших випадках потрібна довіреність. Тому кожен менеджер чи будь-який інший співробітник компанії, який підписував якісь документи про вашу співпрацю, повинен надати ксерокопію посвідчення особи та довіреність, що підтверджує його право підпису. Дуже часто пошти співробітників різних китайських компаній зламують і листуються від їхнього імені, щоб отримати передоплату, тому переконайтеся, що людина, з якою ви спілкуєтеся, дійсно працює на вашого постачальника. Зверніть увагу на дату закінчення строку довіреності на право підпису. Після того, як ви перевірили документацію компанії, приступайте до перевірки її продукції. Процедура отримання сертифікату якості в Китаї є досить затягнутою і недешевою. Ще один важливий документ – експортна ліцензія. Без неї компанія не має права на укладання подібних договорів з вами та авіадоставка з Китаю неможлива. Але це обмеження не є основним, його можна обійти, співпрацюючи із постачальником через посередника. Ліцензія на експорт видається компаніям із великим статутним капіталом, тому ви зможете бути впевненими у благонадійності китайського партнера.

  Якщо ви досі сумніваєтеся у тому, чи варто продовжувати подальшу співпрацю, запитайте у банку рекомендаційний лист, що підтверджує наявність відкритого рахунку компанії. Після відповіді банку, потрібно ретельно звірити отриманий номер рахунку з номером, вказаним у документації. До вибору компанії з доставки карго потрібно підходити з не меншою уважністю. Вибирайте найкращих! З Topcargo ваша доставка вантажів авіа з Китаю прибуде на ваш склад у зазначений термін та за розумним тарифом!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01