language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Який маршрут проходить посилка з Китаю до України

  A cargo ship of the China Shipping in Waltershof port

  Чи задумувалися ви про те, які відстані долали ті чи інші речі до тих пір, поки потрапили до вас в руки? Найзвичайніші повсякденні предмети користування часто перед тим, як потрапити до рук свого кінцевого користувача та власника, проробляли таку тривалу і насичену подорож, яка трапляється в житті далеко не кожної людини. Звичайно, якщо йдеться про, то вантаж долає виключно повітряний простір, а от якщо говорити про контейнерні перевезення морем, то тут все набагато цікавіше.

  Логістично може бути безліч варіантів складання маршруту транспортування вантажів через море. Транспортне сполучення між Китаєм та Україною зазвичай має на увазі перевезення з Піднебесної до Одеси, де і проводиться розвантаження. Доставка товару з Китаю проходить через кілька морів та один океан. Відправлення стартує з Гонконгу, чи будь-якого іншого портового міста Південно-Китайського моря — так простіше відправити вантаж у мандрівку, кінцева мета якого: доставити замовнику необхідні йому речі та предмети.

  Морський шлях вашого вантажу

  Вантажний корабель на самому початку свого шляху лавірує серед безлічі дрібних і великих островів Індонезії, перш ніж вийде до найзначнішої водної перешкоди – Індійського океану. Цей океан має безліч дрібних островів, підводних хребтів, мілин та западин. Колись подорож по ньому могла бути згубною для моряка, але сьогодні, завдяки новітнім технологіям, можливості відстежити маршрут із супутника, опрацьованості транспортних шляхів, доставка товару з Китаю оптом стала звичайною рутиною, а не небувалою подорожжю, як ще кілька століть тому. Сьогодні ви можете бути точно впевнені, що придбаний товар потрапить до рук свого власника, а не піде на дно морської безодні.

  Після подолання найбільшої перешкоди вантажний корабель впливає у Червоне море. Воно з’єднується Суецьким каналом із Середземним морем. Суецький канал, до речі, став доступним для моряків лише наприкінці 19 століття, після того, як у 776 році за наказом халіфа Мансура його засипали в рамках тодішньої економічної політики. Більше тисячі років Суецький канал не існував як такий, і дістатися до Китаю можна було або через простір материка, або обійшовши африканський материк. Сьогодні ж не важко потрапити з Індійського океану до Середземного моря, а звідти – до Чорного, до пункту призначення.

  Доставка товару нашою компанією

  Доставка товару з Китаю морем проводиться фірмою TopCargo вже не перший рік. Завдяки чудовій, злагодженій роботі нашої команди: логістів, перевізників, моряків ми виконуємо свою роботу так, що кожен наш клієнт залишається задоволений отриманим результатом.

  • Наші умови є оптимальними як для великих фірм, так і для приватних замовників.
  • Товар приходить точно в термін, у тому вигляді, в якому його очікують отримати.
  • Дотримується той тариф, про який говорилося на початку договору, так що клієнт може бути впевнений в отриманні свого вантажу в цілості та збереженні за тією вартістю, яка обумовлювалася спочатку.

  FAQ

  Звідки доставляє товар компанія Topcargo?

  Міжнародна доставка вантажів з Topcargo можлива з Китаю, Європи, Японії, Кореї, США, Тайваню та Ізраїлю. Таким чином можна буде здійснити доставку вантажу будь-якого обсягу та кількості.

  Які послуги пропонує компанія?

  Topcargo пропонує своїм клієнтам такі послуги як: авіадоставка з Кореї в Україну, викуп з торгових майданчиків, збірні вантажі, допомога у пошуку постачальника в Китаї, доставка вантажу за допомогою поїздів, контейнерні перевезення, авіа доставка. Доставка на Амазон FBA.

  Чи має досвід у роботі дана компанія?

  Досвід та репутація – це найголовніше, що необхідно для співробітників компанії Topcargo. 6 років успішної роботи за горами професіоналів. Адже Topcargo є прямим перевізником, має склади у Китаї та Європі, надає гарантію термінів та інше.

  Як розпочати співпрацю з компанією?

  Для того, щоб розпочати співпрацю з компанією, необхідно замовити зворотний дзвінок на сайті або зателефонувати за вказаними номерами. Менеджер у телефонному режимі відповісти на всі запитання клієнта. Також можна поспілкуватися із представником компанії у чаті. На сайті вказані адреси офісів компанії у великих містах України.

  Які можуть бути варіанти доставки вантажу з Китаю до України?

  Варіантів складання такого маршруту може бути дуже багато. Транспортне сполучення між Китаєм та Україною означає перевезення з Піднебесної до Одеси, а звідти вже до всіх міст країни.

  Який шлях проходить морська доставка товарів з Китаю?

  Відправка всіх товарів здійснюється з Гонконгу або іншого портового міста. У такий спосіб можна набагато простіше відправити вантаж до інших країн.

  Який морський шлях вантажу з Китаю?

  Корабель з вантажем проходить серед багатьох островів Індонезії, перш ніж вийде до Індійського океану. Після проходження Індійського океану корабель потрапляє до Червоного моря, що з’єднується із Середземним. Після чого товар потрапляє до Чорного моря та припливає до Одеси.

  Як здійснюється доставка товару за допомогою Topcargo?

  Доставка за допомогою компанії Topcargo здійснюється дуже швидко та безпечно для вантажу вже протягом 6 років. Товар завжди приходить у вказаний термін, дотримується зазначений у договорі тариф. Надані послуги є оптимальним варіантом для великих фірм та приватних замовників. Таким чином клієнт отримує свій товар вчасно, в повній безпеці та за доступною ціною.

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01