language-switcher

 • Русский
 • X

  Залишіть ваш відгук

  Ваша оцінка

  Цена
  Качество
  Сроки
  • 044 353 00 01
  • 097 203 19 55
  • 048 738 77 81
  • 093 170 22 13

  Який тип китайського постачальника підходить вам?

  postavshik_china

  Вибір постачальника – це один з найважливіших етапів у бізнесі. До нього не можна приступати поспіхом, потрібно зважити всі «за» і «проти». Адже за неправильного рішення ви можете отримати неякісну продукцію або доставка товарів з Китаю зовсім не прийде. Для того, щоб зробити правильний вибір, обміркуйте масштаб свого бізнесу, стартовий капітал, обсяг партій, які ви готові замовити, чи потребуєте ви персоналізації та створення власного бренду. Після цього можна перейти до безпосереднього вибору серед різних типів постачальників.

  Типи постачальників та їх доставка товару з Китаю

  1. Виробники. Цей тип вважається найкращим, саме з виробниками хочуть працювати більшість бізнесменів. У співпраці є безліч плюсів: ви знаєте, що ця компанія може взятися за великий обсяг роботи в досить стислий термін, вона вже встигла зарекомендувати себе на ринку і має купу відгуків і задоволених клієнтів, ви зможете з легкістю персоналізувати свій товар тут. Натомість, якщо у вас дуже маленьке замовлення, вам, швидше за все, відмовлять у співпраці.

  Дрібні цехи (близько 400-600 працівників). Часто виготовляють сувенірну продукцію, іграшки, меблі, аксесуари. Тут вас потішить ціна, але не якість. Здебільшого такі підприємства конкурентоспроможні лише за рахунок дешевизни старого обладнання та низької вартості неякісних матеріалів. Натомість вам запропонують дуже низький мінімальний обсяг виробництва.

  Середні цехи (близько 600–2500 працівників). Це ідеальний варіант для невеликих підприємств, але з достатнім початковим капіталом. Часто виготовляють будівельні матеріали, продукцію легкої промисловості, торгове обладнання. Такі підприємства можна назвати золотою серединою: прийнятна якість, можна домовитися про знижку, хороший виробничий потенціал.

  Великі виробництва. Понад 2000-2500 осіб. Часто тут виготовляють велике обладнання, верстати, електроніку. З такими компаніями співпрацюють великі світові бренди. На великих виробництвах добре налагоджений процес, керівники можуть дозволити собі якісну сировину та дороге, нове обладнання. Мінусом таких виробників є мінімальний обсяги виробництва. Через величезну кількість замовлень і обсяг виробленої продукції іноді доводиться чекати близько трьох-чотирьох тижнів, а то й більше. Через те, що доставка товару з Китаю велика, ціна відповідна.

  2. Торгові компанії та посередники. Такі компанії не мають власних цехів, зате мають багато зв’язків з різними виробниками. Часто їх асортимент має величезну різноманітність: електроніка, люстри, годинник, одяг і так далі. Відсутність власного виробництва має як плюси (відсутня затримка на виготовлення), так і мінуси (неможливо проконтролювати процес виготовлення). Співпраця з торговими компаніями може бути вигідною новачкам, тому що асортимент величезний, а мінімальний розмір замовлення низький.

  Щоб ваша доставка товару з Китаю оптом прийшла вчасно і ваш бізнес не простоював у вигідний сезон свят, скористайтесь послугами компанії TopСargo і ви отримаєте найкращий сервіс за розумним тарифом!

  Comments are closed.

  Замовити доставку

  Авіа доставка Авіа доставка Сборные грузы Збірні грузи Контейнерные перевозки Контейнерні перевезення Авто доставка Авто доставка Выкуп Викуп Поиск поставщика Пошук постачальника

  Звертайтесь до нас

   Останні новини

   Доставка вантажів з Південної Кореї

   Південна Корея – країна, яка за короткий проміжок часу зуміла ...

   Викуп товару з майданчика TAOBAO

   Китайський торговий майданчик TaoBao поєднує велику кількість продавців, орієнтованих на ...

   Доставка вантажів з Тайвані

   Тайвань входить до топ-10 найбільших виробників у світі. У цій ...

   Рецензії на есе – кому користуватися?

   Багато авторів, у тому числі письменників, часто ігнорують послугу есе ...

   language-switcher-fixed

  • Русский
   • 044 353 00 01