X

Оставьте ваш отзыв

Ваша оценка

Цена
Качество
Сроки
 • 044 353 00 01
 • 097 203 19 55
 • 048 738 77 81
 • 093 170 22 13

23 Лайфхаки для успішного відвідування Кантонської виставки в Китаї

Щоб зберегти ваші враження від кантону ярмарок у кращому випадку, вам потрібно прочитати кілька порад, які зроблять ваше перебування в Китаї так само легко, як це можливо.

Порада 1. Купити авіаквитки і забронювати готель заздалегідь. Оскільки вартість проживання та перельоту збільшиться багато разів за період проведення ярмарку.

Порада 2. Для того, щоб заощадити час на пошуку бажаної продукції для вас, заздалегідь вкажіть, яку виставку буде представлено.

Порада 3. Якщо ви не можете похвалитися знаком для входу, і стояти в черзі за реєстрацію ви не полювати, приходьте на другий день своєї фази.

Порада 4. Якщо вам не подобається стовпотворіння, ви повинні знати, що найменше відвідувачів на ярмарок знаходяться в останній день етапу. Кількість експонентів також менша. Особливо після 3 вечора

Порада 5. Якщо у вас є поштова скринька електронної пошти на візитних картках, слід створити окрему електронну пошту. Справа в тому, що вже кілька років вам буде висланий не тільки корисна інформація, а й реклама. І пам’ятайте, що в Китаї ви можете використовувати тільки служби Google за допомогою VPN.

Порада 6. Заздалегідь подбайте про створення візитних карток, адже поліграфічні послуги на виставці мають високу вартість.

Порада 7. Принесіть або рюкзак або невелику валізу на колесах. Тому що вам доведеться нести каталоги, вага якого досягне до 15 кг.

Порада 8. На виставці (перед входом до нього), ви можете обміняти свої візитки на різні сувеніри: Степлери, ручки, вентилятори, ліхтарики, сумки на колесах.

Порада 9. Обов’язково візьміть інформаційну брошуру, де можна побачити розташування трибун на предмет.  У кожному тематичному розділі можна отримати іншу брошуру, яка відображає всю інформацію та контакти, які вам потрібні.

Рада 10. Придбайте окремий блокнот, на кожній сторінці якого вкладіть отримані візитки. Також надайте докладну інформацію від продавця на сторінці.

Порада 11. Обід на ярмарок коштує близько $3,5. Кава також близько $3,5. Але піца буде коштувати вам від 10 доларів. Не приймайте воду на виставку, тому що він буде доставлений при вході на інспекцію. Там будуть спеціальні машини в кімнаті, де ви можете купити вартість води в межах 1 долара.

Рада 12. Пересування між корпусів здійснюватимуться електричними машинами. Але оскільки Послуга безкоштовна, черга за цей транспорт буде довгим. Ви можете використовувати Травники для переміщення між огороджувальних корпусів.

Рада 13. Єдиний спосіб отримати безкоштовні зразки продукції на ярмарку ви можете на її останній день. У перші дні навіть не розраховуйте на це, як стенди, як правило, береться невелика кількість проб, які майже ніхто не роздавали.

Порада 14. Щоб полегшити вам відновлення повного зображення в майбутньому, сфотографуватися на трибунах.

Порада 15. Заохочуйте зручне взуття, як на день ви повинні обійти між трибун близько 8 км.

Рада 16. Там немає сенсу торгуватися в трибунах. Часто є працівники і менеджери, які не можуть приймати рішення і дати вам знижку.

Рада 17. Кожен стенд зазвичай має кілька візитних карток. Спробуйте взяти візитних карток декількох високого рівня співробітників. Це збільшує ймовірність отримання швидкої і чіткої відповіді на ваш запит.

Рада 18. Щоб уникнути неприємних ситуацій, не користуйтеся послугами невідомого перекладача.

Рада 19. Якщо ви дозволите час, домовитись про зустріч з постачальником на території. Це дасть вам можливість отримати кращий вигляд і перевірити завод і зацікавити його як покупця.

Рада 20. Майте на шляху, що ціни, згадані на виставці, завжди завищені. Так що не поспішайте залишати передоплату. Дочекайтеся закінчення виставки і після конструктивного діалогу з постачальником ви можете почути суму, трохи нижче.

Рада 21. Коли ви приїдете в Китай, купити SIM-карту. Це надасть вам постійний доступ до Інтернету. Ви можете знайти карту в спеціалізованих салонах, а в невеликих магазинах на вулиці. Це буде коштувати близько 10 доларів.

Рада 22. Якщо ви закінчите весь свій бізнес на ярмарку до 3 вечора ви можете легко відправитися в метро або взяти таксі. Всі таксисти, вибираючи людей з виставки, не ходять до лічильника. Вони вказують на суму значно вище, ніж стандартні тарифи.

Порада 23. Не забувайте, що ви перебуваєте в іноземній державі. Будьте ввічливі і слідувати всім правилам цього стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Заказать доставку

Авиа доставка Авиа доставка Сборные грузы Сборные грузы Контейнерные перевозки Контейнерные перевозки Авто доставка Авто доставка Выкуп Выкуп Поиск поставщика Поиск поставщика

Обращайтесь к нам

  Последние новости

  Ідея для бізнесу: косметика з Китаю

  Китайська косметика має відмінну рису: натуральні інгредієнти і дешевизна. Саме ...

  Китайська меблі

  Чому так багато закупівель проводиться саме з Китаю? Справа в ...

  Почати бізнес з Китаєм: що краще продавати?

  Китай – це справжній рай для бізнесменів, адже саме тут ...

  Оптика для автомобіля з Китаю

  Підбираючи оптику для автомобіля, власники хочуть отримати не тільки якісний ...

  • 044 353 00 01